Вища освіта у Швейцарії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Незважаючи на те, що освіта в Швейцарії одна з найдорожчих, іноземні студенти продовжують здобувати вищу освіту в цій країні. Адже, отримавши диплом ВНЗ Швейцарії, для них відчинені всі двері. Навчатися у Швейцарії – це насамперед престижно. Тут все на найвищому рівні – якість та умови навчання, теоретичні та практичні програми, підготовка викладачів. Все на найвищому рівні. До того ж для абітурієнта надається величезний вибір спеціалізацій: від економіки та банківської справи до готельного та ресторанного бізнесу. Саме у Швейцарії знаходяться одні з найкращих університетів, шкіл та коледжів, які викладають готельний та ресторанний бізнес. Диплом про закінчення вищої освіти за цим профілем дає величезні можливості. З ним набагато простіше працевлаштуватись у найзнаменитіші готелі та ресторани з гучним ім’ям.

Що надає вища освіта у Швейцарії для українців?

Тим, хто мріє про успішну кар’єру, рекомендується розглянути варіант здобуття вищої освіти у Швейцарії. Тому що:

  • Диплом швейцарської бізнес-школи вітається на фондових біржах. Це безпосередньо впливає на конкурентоспроможність здобувача та його майбутню заробітну плату;
  • Вища освіта у сфері готельного бізнесу – найлояльніша у світі. Студенти ВНЗ можуть самостійно обирати предмети, а також принцип здобуття освіти;
  • Міжнародні студенти можуть самі обирати час навчання у Швейцарії. Якщо студент не має можливості оплатити наступний курс, то він може влаштуватися на роботу за спеціалізацією та продовжити навчання, коли він буде готовий. При цьому курс не втрачається;
  • Феноменальне знання мов є дуже корисним для майбутньої кар’єри. У Швейцарії розмовляють англійською, німецькою, французькою та навіть італійськими мовами.

Навчання у Швейцарії славиться випуском зі стін ВНЗ, коледжів та бізнес-шкіл виключно фахівців та майбутніх професіоналів. Це факт.

По закінченні навчання навіть іноземцю цілком можливо влаштуватися на роботу до місцевої компанії. Приваблює і те, що середня зарплата у цій країні становить 50 000 у.о.

Як здобути вищу освіту в Швейцарії?

Вступити до вищого профільного навчального закладу Швейцарії українцям досить просто. Тут диплому про середню освіту достатньо для вступу до бізнес-школи та школи готельного/ресторанного бізнесу. Інші ВНЗ Швейцарії мають певні правила, які залежать від їхньої локації. Проте кожний широкопрофільний ВНЗ вимагає “добрати” необхідний період навчання. Як правило, це 1-2 роки. Але й тут для міжнародних студентів передбачені спеціальні програми, за допомогою яких вдасться швидко доучитися та вступити до того навчального закладу, куди спочатку планувалося.

Отримати вищу освіту у Швейцарії – цілком реально. І якщо глибина та обсяг отриманих знань залежить від вас, то організація навчання – наша прерогатива. Будуйте своє майбутнє разом із Study Bridge!