Вища освіта у Новій Зеландії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Нова Зеландія – неймовірно красива країна з первозданною природою та м’яким кліматом. Але це також країна, де можна отримати чудову освіту англійською мовою та визнаний у всьому світі диплом.

У Новій Зеландії 8 державних університетів різних напрямків. Кожен із них спеціалізується у своїй галузі – технічній, медичній, сільському господарстві або комп’ютерних технологій. Навчання проводиться за сучасними, актуальними програмами з урахуванням потреб роботодавців. Сучасні кампуси, чудово обладнані всім необхідним навчальні кімнати, комп’ютерні класи з доступом до Інтернету, значні бібліотеки  знаходяться у розпорядженні всіх студентів університетів.

Навчання в Новій Зеландії дає студентам-іноземцям унікальний шанс легально працювати вже під час навчання, а згодом вони отримують право на громадянство. Крім того, диплом міжнародного зразка відкриває випускникам двері місцевих та зарубіжних компаній.

При виборі місця навчання важливу роль також грає вартість навчання. Здобуття вищої освіти в Новій Зеландії значно дешевше порівняно з університетами Великобританії, США і навіть прилеглої Австралії. Проживання в країні також не вимагатиме великих витрат, при цьому країна вважається однією з найкращих для проживання завдяки поєднанню сучасних технологій та незайманої природи.

Отримати детальну інформацію про здобуття вищої освіти в Новій Зеландії можна у кваліфікованих фахівців компанії Стаді Брідж. Крім того, тут Вам допоможуть підібрати навчальний заклад та факультет згідно Ваших цілей, допоможуть з оформленням документів та організацією поїздки.

 

Звертайтеся до нас за телефонами і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання:
+38 044 461 9923
+38 050 166 6598
+38 098 513 1115