The University of Canterbury

The University of Canterbury
Розташування
м. Кентербері
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

The University of Canterbury був заснований у 1873 році, взявши за основу британську систему вищої освіти. Розташований на 76 га в зеленому передмісті міста Крайстчерч. Університет має в своєму розпорядженні сучасний кампус із просторими навчальними аудиторіями, бібліотеками, комп’ютерними центрами, спортивним центром, дитячою кімнатою, медичним центром і великою парковкою – всім необхідним для комфортного проживання та навчання.

The University of Canterbury

Відмінною особливістю університету Кентербері є орієнтованість навчальних програм на практичне застосування у майбутній професії, а також високу якість викладання та проведення актуальних досліджень. На даний момент університет входить до 250 найкращих університетів світу та залучає студентів з більш ніж 50 країн.

Переваги

  • The University of Canterbury входить до 1% найкращих університетів світу відповідно до світового рейтингу університетів QS.
  • Університет відзначений 5 зірками за визнані у всьому світі дослідження та якість викладання рейтингом QS. Це перший університет у Новій Зеландії, який отримав таке визнання.
  • Серед викладачів університету видатні міжнародні професори, лектори та дослідники, які приїжджають сюди за обміном.
  • 17 навчальних програм входять до ТОП-200 у світі. Серед них: бухгалтерія та фінанси, бізнес та менеджмент, комп’ютерні науки та інформаційні системи, географія, право, лінгвістика, соціологія, психологія, електроінженерія, науки про навколишнє середовище та педагогіка.
  • Першокласні науково-дослідні лабораторії та центри дозволяють проводити унікальні дослідження прямо на території університетського кампуса. Вони включають центр біомолекулярного впливу, центр для проведення досліджень Антарктики, лабораторію зі створення системи взаємодії “людина-машина”, новозеландський інститут дослідження мов, роботи мозку та поведінки, інститут інноваційних матеріалів і нанотехнологій, центр раціонального використання прісних вод.</li >
  • Для іноземних студентів створено службу підтримки, яка допомагає легко адаптуватися в нових умовах і швидше включатися у навчання та соціальне життя. Існує також програма наставництва, суть якої полягає у волонтерській допомозі іноземцям у навчанні.
  • Студенти університету мають багато можливостей застосувати отримані теоретичні знання на практиці. Спеціальна університетська служба пропонує різні варіанти проходження практики або часткового працевлаштування, а також надає допомогу у складанні резюме, надає базу даних потенційних роботодавців та запрошує на ярмарки кар’єри.
  • У ВНЗ діє 120 клубів та секцій, які об’єднують студентів за інтересами. Представлені тут різні захоплення – від спорту і мистецтва до створення власної передачі на радіо або проекту захисту навколишнього середовища.

П’ять факультетів університету структурно поділяються на школи, які пропонують понад 100 програм навчання. Серед найпопулярніших програм варто згадати такі:

Гуманітарний факультет: антропологія, дослідження маорі та корінного населення, історія та теорія мистецтв, кінематограф, культурологія, англійська мова, образотворчі мистецтва, російська, іспанська, французька, німецька, японська, китайська мови, історія, журналістика, лінгвістика, медіа та комунікації, музика, філософія, політологія та міжнародні відносини, соціологія та ін.

Факультет права та бізнесу: юриспруденція, кримінальна юстиція, міжнародне економічне право, міжнародне право, муніципальне право, комерційне право та арбітраж, бухгалтерія, бізнес економіка, фінанси, управління кадрами, інформаційні системи, міжнародне ведення бізнесу, менеджмент, маркетинг, стратегії та підприємництво, оподаткування та бухгалтерія тощо.

Факультет педагогіки, охорони здоров’я та розвитку людини: охорона здоров’я, викладання в дитячому садку, викладання в початковій школі, викладання в середній школі, викладання у вищих навчальних закладах, викладання іноземних мов, навчання глухонімих, дитяча та сімейна психологія, навколишнє середовище та здоров’я, управління медичними даними, сестринська справа, суспільство та політика, паліативна терапія, народна охорона здоров’я та ін.

Факультет інженерної справи: лісове господарство, хімічне та технологічне проектування, комп’ютерні науки та програмування, цивільне будівництво та природні ресурси, електрична та комп’ютерна інженерія, математика та статистика, машинобудування, дизайн продукції, мехатроніка.< /p>

Факультет природничих наук: біологічні науки, хімія, комунікативні порушення, науки про навколишнє середовище, географія, геологічні науки, фізика, хімія, фізика та астрономія, психологія, біохімія, біотехнології, біологічна безпека, екологія, економіка, математика, статистика та ін.

Проживання

Університет пропонує кілька варіантів розміщення. На території університетського кампуса розташовано 10 резиденцій, що відрізняються умовами та правилами проживання. Наприклад, можна отримати окрему кімнату з усіма необхідними меблями та спільним використанням кухні і ванної кімнати. Є варіанти проживання в окремій кімнаті блочного типу на 3-5 осіб. Триразове харчування може бути включено у вартість проживання. У резиденціях є пральні спільного користування, сушарки та затишно обставлені кімнати відпочинку. Кожен студент отримує 100 GB Інтернету, який доступний через Wi-Fi. Усім іноземним студентам гарантується місце у резиденції, але вони можуть обрати інший варіант проживання. Популярним є проживання у гостьовій новозеландській сім’ї. Окрім окремої кімнати та триразового харчування, студент має можливість спілкуватися з місцевими жителями та практикувати англійську мову у повсякденних ситуаціях. Також студенти можуть винайняти квартиру окремо або з друзями.

Вартість навчання: 24,300 - 41,000 новозеландських доларів за навчальний рік.

Вартість проживання: від 16,830 новозеландських доларів на рік (проживання в одномісній кімнаті з 3-разовим харчуванням).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ