Навчання на Мальті

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

До 60-х років минулого століття Мальта була колонією Великої Британії. І незважаючи на те, що сьогодні це самостійна європейська держава, у ній збереглася британська система навчання відповідно до ухвалених європейських стандартів.

Безперечним плюсом навчання на Мальті для українців стає диплом міжнародного зразка, визнаний усіма країнами Євросоюзу, а також порівняно з іншими державами найбільш прийнятна вартість навчання. Додайте до цього м’який клімат, приголомшливе море, можливість провести яскраво канікули на Мальті, і ви отримаєте чудову можливість навчання та відпочинку з максимальним комфортом.

Переваги навчання на Мальті

Британська система навчання передбачає гнучкість для студентів. Можна самостійно коригувати та доповнювати програму, вибираючи предмети, що цікавлять, для більш глибокого розуміння спеціалізації.

Навчання на Мальті не можна назвати дешевим. Але його оплата повністю окупається у майбутньому – великі світові компанії зацікавлені у професіоналах. А з огляду на принцип британської системи освіти, можливості ВНЗ та глибину досліджуваних програм, з мальтійських університетів випускаються дійсно фахівці. З придбаною базою знань випускникам вдається влаштуватись у компанії на престижну посаду.

У ВНЗ Мальти передбачено 3 ступені: бакалавр, магістр та доктор наук. При цьому докторантура має 3 основні напрямки: юриспруденція, медицина та філософія.

Мовні школи

У країні дві державні мови: англійська та мальтійська. І якщо знання мальтійського для навчання не є важливим, то англійську мову абітурієнт має знати добре. Для цього необхідно скласти тест і надати сертифікат. Якщо знань мови недостатньо, можна пройти інтенсивні курси англійської на Мальті. Для цього у країні передбачені мовні школи. Школи мають докладну градацію в залежності від віку. Є курси для найменших, підлітків, дорослих та людей похилого віку. Для кожної вікової групи передбачені спеціальні програми для більш простого та швидкого засвоєння інформації. Вивчати англійську можна будь-який період часу: від кількох тижнів до кількох років. Також популярні канікули на Мальті, під час яких пропонуються прискорені курси за кілька місяців. У цей період можна проживати на території навчального закладу чи у гуртожитку.

Як вступити до ВНЗ Мальти?

Освіта на Мальті для українців є привабливою і тим, що для вступу не потрібно проходити вступні іспити. Достатньо лише мати атестат про середню освіту та сертифікат, що підтверджує знання англійської мови. Перелік необхідних документів зазначається на сайті обраного навчального закладу. Їх необхідно зібрати та надіслати електронною поштою до кінця червня. Восени надходить відповідь із офіційним запрошенням.

Ми допоможемо вам підібрати вищий навчальний заклад, зібрати необхідні документи, проконсультуємо з усіх питань, розповімо про підводні камені та переваги навчання на Мальті, а також супроводжуватимемо вас весь період навчання. Хочете почуватися комфортно, їдучи на навчання до іншої країни? Звертайтеся до Study Bridge.