Канікули

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Канікули за кордоном, дитячі табори за кордоном

Багато дітей навіть чути не хочуть слово «навчання» на канікулах. Проте, канікулярні мовні табори там – щось особливе. Адже дитина не просто відпочине від напруженого навчального графіка, який замучив своєю одноманітністю. Кілька тижнів на канікулах за кордоном подарують йому купу незабутніх вражень, гарантоване вдосконалення знання іноземної мови та подолання мовного бар’єру, розвиток спортивних та творчих навичок, нових друзів з усього світу, відвідування найцікавіших місць обраної країни.

Знаменитий Голлівуд, Нью-Йоркський Бродвей і Статуя Свободи, Діснейленд, стародавні замки та найкращі гірськолижні курорти Швейцарії, Венеціанські канали Італії, Лондонський Біг-Бен, Швейцарська Рив’єра та Лазурне узбережжя Франції, знаменита Ейфелева вежа та багато іншого дозволять перейнятися національним колоритом сповна. Все це не тільки з головою занурить Вашу дитину в культуру, історію та побут іншої країни, а й розширить її світогляд, дасть величезний поштовх для різнобічного особистісного розвитку та вивчення іноземної мови.

Компанія Study Bridge допоможе Вам підібрати зимові, літні, осінні або весняні канікулярні програми для Вашої дитини. Наші надійні партнери в США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Швейцарії та інших країнах з радістю нададуть варіант відпочинку та навчання мови, що зацікавить Вашу дитину, за доступною ціною. Від такого нестандартного та незабутнього відпочинку не відмовиться жодна дитина.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів по телефону, або ж безпосередньо в офісі.