Середня освіта

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Знайома кожному українцю шкільна освіта навіть в епоху глобальних змін залишає бажати кращого, оскільки досі в корені відрізняється від західноєвропейської або американської. Адже середня освіта за кордоном базується не на обов’язковому заучуванні матеріалу, а спрямована на підготовку дітей до дорослого життя. Для цього кожен вчитель замість “батога та пряника” застосовує методи, що викликають природний інтерес дитини до знань.

Сьогодні середня освіта за кордоном – це розвиток комунікабельності, творчого мислення, уміння самостійно приймати рішення, а також виховання успішної людини і лідера колективу.

Школа за кордоном: яка вона?

Американські або західноєвропейські школи є освітніми комплексами, на території яких функціонують сучасні бібліотеки, спортивне обладнання, басейни й технічно оснащені учбові кабінети. У них, окрім академічного навчання, передбачено відвідування спортивних секцій і гуртків по інтересах.

Окрім державних шкіл можливе навчання в приватних освітніх установах.

Переваги зарубіжної середньої освіти

 • Затребуваність отриманих знань. В основі шкільних уроків – цікаві практичні заняття. Саме таким чином, експериментуючи і досліджуючи щось нове, діти закріплюють отримані знання. Завдання учителя – зацікавити, заінтригувати та направляти їх в цьому процесі.
 • Розкриття потенціалу і прихованих здібностей дітей, індивідуальний підхід до навчання.
 • Комфортна, доброзичлива атмосфера. Дитина вчиться в середовищі, в якому він цінується як особа. Тут немає місця авторитарності або приниженню його гідності.
 • Безпека. У школах встановлені системи відеоспостереження, працюють охоронці.
 • Можливість спеціалізації в старших класах. Це дозволяє кожному учневі вибрати найбільш важливі для нього предмети і отримати по них додаткові знання для подальшого вступу до вузу.

Після закінчення школи:

 • Отримання диплому, який визнається престижними вищими учбовими закладами світу, включаючи Оксфорд та інші відомі університети.
 • Гідний рівень володіння іноземною мовою, що дозволить швидко адаптуватися на подальшому місці навчання або роботи.
 • Відсутність мовного бар’єру в процесі вивчення нового матеріалу і спілкуванні при вступі до вузу або коледжу.

Закордонний атестат відкриває перспективи отримання затребуваної професії і гідного рівня життя в майбутньому.

Як знайти відповідну школу і отримати освіту?

Щоб вступити до школи і потім успішно вчитися, дитина повинна вільно володіти іноземною мовою. Її вибір залежить від країни, в якій планується подальше навчання (англійська, італійська, французька, німецька і ін.) Інші вимоги – уміння доглядати за собою, наявність базових знань.

Щоб дитину зарахували в школу, ми допоможемо:

 • вибрати відповідні курси іноземної мови і школу за кордоном;
 • зібрати необхідний пакет документів;
 • підібрати проживання для майбутнього учня.

Наші менеджери нададуть відповідь на будь-які питання, пов’язані з навчанням дітей за кордоном. Ми підберемо оптимальний варіант освітньої програми і забезпечимо Вашу дитину гідними умовами для навчання і проживання. Якісна освіта, отримана в кращих учбових закладах світу, – важливий крок на шляху до успішної кар’єри і щасливого життя.