Середня освіта в Іспанії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Середня освіта в Іспанії заслужено набуває все більшої популярності серед іноземних студентів, оскільки поєднує в собі як класичні методики викладання та дисципліну кращих «британських шкіл», так і практичний підхід до підготовки студентів для успішної реалізації своїх навичок та талантів у сучасному конкурентному середовищі . Одна з величезних переваг іспанських навчальних закладів – це суперціна, яка є значно нижчою, ніж в інших країнах Європи.

Середнє навчання (з 8 до 18 років) учень може отримати у безкоштовних (державних), напівприватних школах або школах-пансіонах. Однак, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина отримувала знання безкоштовно, Вам необхідно перебувати на території Іспанії з дитиною та документами (громадянство або постійний дозвіл на проживання).

Все ж, якщо Ваша дитина хоче поїхати вчиться до школи Іспанії, непоганим варіантом може стати навчання в напівприватних школах (concertados), які були приватними і перебували під контролем католицьких організацій і мають державне спонсорування на організацію освітнього процесу за світським типом завдяки нововведеним законам про освіту.

У напівприватних школах існує благодійний внесок, який сплачується щомісяця. Також Вам доведеться заплатити за два останні роки (bachillerato).

Найпоширенішим варіантом для іноземних студентів є навчання у школах-пансіонах із системою освіти Іспанії. Також існують навчальні заклади з не іспанською освітою, такі як школи Британії або ж зі спеціальними методиками, що розробили (наприклад, з методикою Монтессорі). Приватні школи мають високу академічну підготовку, чітку спрямованість навчання, статут та вимоги до навчання. Дуже багато уваги в таких школах приділяється фізичному розвитку дітей та вступу до університетів.

І, нарешті, найбільш привабливою можливістю для іноземних студентів є шанс отримати освіту подвійного зразка, оскільки існують навчальні заклади, які надають іспанську та британську системи освіти. Тобто, це такі школи, які роблять освіту таку, як у британської національної освітньої програми, та водночас мають акредитацію Міністерством освіти Іспанії. Освіта у таких навчальних закладах двомовна – іспанська + англійська.