Хамбер коледж — один із найкращих навчальних закладів Канади


Humber College знаходиться в Торонто і є одним з найпрестижніших канадських вузів. Це порівняно молода освітня установа, яка була заснована лише в 1967 р. Спочатку вона планувалася як місце, де випускники шкіл можуть швидко опанувати практичні спеціальності, затребувані на внутрішньому та міжнародному ринку. Проте вже у 2003 р. коледж отримав статус «Інституту технологічної та професійної освіти», що допомогло суттєво розширити список навчальних програм.

Хамбер коледж — один із найкращих навчальних закладів Канади

Чому Хамбер коледж має незмінну популярність у майбутніх студентів?

Одна з головних причин – високоякісна освіта. Про це свідчить відсоток працевлаштування його випускників (понад 94%). Це один із найкращих показників серед вузів Торонто.

Система навчання побудована таким чином, що студентам пропонується багато годин саме практичних занять, причому майже 80% програм передбачають можливість стажування під час семестру.

Інші переваги навчання у Хамбер коледжі:

 • студентам дозволяється підробляти;
 • за бажанням випускники отримують Post-Graduate Work Permit — дозвіл на роботу в країні терміном до 3-х років.

Зараз коледж пропонує понад 150 програм, що включають такі напрямки, як:

 • прикладні технології;
 • організація бізнесу;
 • соціальні та громадські послуги;
 • біологічні, гуманітарні науки;
 • туризм, готельна справа;
 • медіадослідження, інформаційні технології;
 • творчість та мистецтво.

Для іноземців передбачені мовні програми, що включають курси аудіювання, письма, читання англійською, а також удосконалення розмовної мови.

Кампуси та умови проживання студентів

Humber College має 3 кампуси, на території яких знаходяться не лише навчальні корпуси, а й студентські резиденції:

 • Humber North розташований у північно-західній частині Торонто. Тут навчаються студенти, які освоюють професії, пов’язані з медіа, медициною та сучасними технологіями. Наприклад, саме тут є лабораторії, оснащені біогенетичними моделями.
 • Humber Lakeshore має особливу популярність у іноземців, тому включає Центр вивчення англійської мови. Його корпуси розкинулися на березі озера Онтаріо і знаходяться лише за 10 хвилин їзди від центру міста.
 • Humber Orangeville побудований у передмісті приблизно за годину їзди. Тут зосереджено навчання за такими напрямами, як бізнес-менеджмент та адміністрування.

Кожен кампус має студентські резиденції, які є одно- або двомісними мебльованими кімнатами для проживання студентів. Скориставшись існуючою онлайн системою, ще до прибуття в країну можна замовити певну кількість страв, що подаються протягом дня, та розпланувати час перебування в коледжі. Такий підхід дозволяє не витрачати багато сил на самостійне приготування їжі, що важливо у процесі навчання.

Щоб дізнатися подробиці про особливості вступу в Humber College та інші вузи Канади, зверніться до «Study Bridge». Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором університету, мовних курсів, а також знайти житло.