Іноземна мова за кордоном

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вивчення англійської за кордоном. Навчання за кордоном: англійська, французька, італійська, іспанська, німецька мова.

Географічне становище нашої країни та її прагнення до європейських стандартів зобов’язує знати хоча б одну іноземну мову. Це на порядок підвищує інтелектуальний рівень, креативні можливості та культуру спілкування. Вільне володіння іноземною мовою дає можливість зрозуміти менталітет громадян іншої країни, а також познайомитися з побутом, культурною спадщиною та історичними об’єктами цієї країни. Поряд з цим знання мов дозволяє безпосередньо без перекладача вести бізнес, укладати договори з вигіднішими умовами, займати хорошу посаду або здобути освіту в одному з провідних університетів тієї чи іншої країни.

У багатьох країнах світу працюють різні програми для вивчення англійської, французької, італійської, іспанської чи німецької мов. Вони пропонують повне занурення у мовне середовище, що значно прискорює процес вивчення мови. До того ж, викладачі у таких школах є висококваліфікованими фахівцями у своїй галузі, які люблять свою справу.

Навчання на мовних курсах зазвичай будується таким чином, щоб максимально мотивувати студентів спілкуватися іноземною мовою та унеможливити спілкування рідною мовою. Студенти спілкуються між собою не лише на заняттях, а й поза класною кімнатою. Програма курсу обов’язково включає культурно-розважальні, спортивні або творчі заходи. Так, у першій половині дня студенти практикують нові слова та висловлювання, а також граматику на занятті, а другу половину дня присвячують захоплюючому відпочинку.

Багато шкіл пропонують заняття одним із видів спорту – футболом, баскетболом, волейболом, тенісом, гольфом, плаванням або верховою їздою. Для тих, хто віддає перевагу висловленню себе через творчість, проводять майстер-класи з малювання, акторської майстерності, співу, танців або кулінарії. Важливо й те, що учасники курсу мають змогу побачити місцеві визначні пам’ятки чи природну красу, побувати в місцевих парках відпочинку, зоопарках, океанаріумах або на інтерактивних виставках.

Звичайно, можна вивчати іноземну мову вдома з репетитором або на мовних курсах, але результат вивчення мови із зануренням у мовне середовище навіть на короткий час буде на порядок вищим, якіснішим і швидшим. Навчання у мовній школі дозволяє вільно спілкуватися іноземною мовою та розширює горизонти майбутніх можливостей.

Сьогодні сотні клієнтів компанії Study Bridge з великих та малих міст України успішно пройшли навчання на різних мовних курсах. Якщо Ви плануєте вивчити мову або покращити свої знання, то за детальною інформацією про мовні курси Ви можете звернутися безпосередньо до офісу Study Bridge або зателефонувати. Ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваш запит!