Мовні курси в Іспанії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Atención! Їдемо до Іспанії вивчати іспанську!!!!!!

А чи знаєте ви, що іспанську мову: 

  • є друга у світі за популярністю після англійської?
  • визнано державною у 21 країні?
  • є однією з мов ООН та ЄС?

Іспанська мова Вам просто необхідна, якщо Ви:

  • бажаєте здобути вищу освіту іспанською,
  • маєте ділові інтереси в країнах Латинської Америки,
  • багато подорожуєте 
  • або просто бажаєте насолодитися відпочинком у колоритній та сонячній Іспанії

Останнім часом неймовірним попитом користуються мовні школи, в яких, занурившись у світ іспанської мови, можна ближче познайомитися з культурою цієї країни, зустріти студентів з усього світу і поринути у світ кориди, фламенко, солодких вин та чудових вражень.

>

Популярність таких шкіл пояснюється тим, що освітня програма органічно поєднується з розважальною. Ви можете вибрати школу, в якій курс іспанської мови поєднаний з іншими дисциплінами, наприклад, з танцями фламенко, грою на гітарі та ін.

Такі школи працюють цілий рік та приймають студентів від 16 та старших. Тривалість навчання залежить від мети, яку Ви переслідуєте – просто поєднати тижневу відпустку з вивченням мови або Вам необхідні глибші знання іспанської мови для навчання, роботи або еміграції.

Якщо Ви мрієте про освіту в іспанському ВНЗ, то приємною новиною буде для Вас те, що вартість навчання іспанською мовою, як правило, нижча, ніж англійською, а вибір спеціальностей набагато більший. Тому довгострокові мовні курси (від 9 місяців і більше) дають Вам можливість отримати студентську національну візу з подальшим продовженням, а також Ви зможете здійснити свою мрію і стати студентом державних або приватних університетів Іспанії.