Курси китайської мови

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Китай входить у топ світових країн-лідерів і продовжує впевнено охоплювати нові й нові ринки, залучаючи до співпраці партерів з усього світу. Фахівці зі знанням китайського затребувані як ніколи раніше, а китайська мова та культура переживають пік популярності у світі.

Китайська – досить складна мова, для вивчення якої доводиться докладати чимало зусиль. Можна витратити роки на заняття в рідному місті, але так і не досягти великих результатів. Тому оптимальним варіантом є вивчення китайської мови в Китаї – у її природному середовищі. Адже тільки тут Ви зможете повністю поринути у захоплюючий процес вивчення китайської мови та незвичайної місцевої культури. Після закінчення заняття Вам доведеться спілкуватися з місцевими жителями, отже, шліфувати отримані знання щодня. Чуючи китайську мову всюди, Ви зможете вловити тонкі нюанси вимови та інтонування та використовувати їх у своїй усній мові.

Курси китайської мови розроблені як для початківців, так і для тих, хто вже має деякі знання та хоче подолати мовний бар’єр та поповнити свій словниковий запас. Тим, хто починає з нуля, найкраще брати канікулярну програму, розраховану на кілька місяців. Тоді Ви встигнете освоїти ази китайської і зможете порозумітися у стандартних життєвих ситуаціях. Студентам, які продовжують навчання, корисними будуть навіть короткі курси тривалістю лише кілька тижнів. Окрім інтенсивних занять, мовні школи також пропонують цікаві екскурсії по Китаю. Наприклад, можна побувати в Шаоліньському монастирі, відвідати Заборонене місто, на власні очі побачити гігантську статую Будди в Лешані або піднятися на Велику Китайську Стіну. Подібні поїздки зроблять перебування в Китаї справді незабутнім.