Навчання у Південній Кореї

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта в Південній Кореї

Система освіти в Південній Кореї, хоч і наближена до британської, має яскраві особливості. Усі університети, інститути та коледжі ставлять високі вимоги до студентів: жорстка дисципліна, велика кількість лабораторних та практичних робіт, практикумів, різноманітних проектів. Все це створює швидкий темп навчання та велику зайнятість учнів.

Однак ті, хто пройшов усі етапи навчання, набувають неймовірних привілеїв. Насамперед диплом, який визнається у всіх країнах світу. Знання англійської та корейської мови відкривають двері для працевлаштування у розвиненій азіатській країні, налагодження партнерських відносин із корейськими бізнесменами, а також дає можливість відкрити власний бізнес. Держава всіляко підтримує іноземних студентів, пропонуючи високий рівень освіти та широкий вибір спеціалізацій.

Особливості навчання в Південній Кореї

ВНЗ Південної Кореї умовно поділено на дві частини: 20% припадає на державні університети, а 80% – на приватні. Ступені, що присуджуються, ідентичні західним. Тут можна отримати ступінь бакалавра, провчившись 4 роки, магістра – 2 роки та доктора наук – 3 роки. Навчання проходить, в основному, корейською. Але широко поширені програми і англійською у різних спеціалізаціях.

Особливість навчання полягає в тому, що від студентів вимагають суворого дотримання норм поведінки. За порушення правил можуть відрахувати із ВНЗ та навіть депортувати. Подібні умови навчання для українців можуть бути як диво, проте держава переконана – існуючі правила поведінки позитивно впливають на ефективність навчання у Південній Кореї. І, як показує практика, це справді так.

Бонуси для студентів

Освіта у південній частині Кореї контролюється на державному рівні. Уряд фінансує університети, забезпечуючи їх усім необхідним. Тому, незалежно від форми власності, кожен вищий навчальний заклад оснащений усім необхідним: мультимедійним обладнанням, сучасними комп’ютерами, великими бібліотеками, лабораторіями з високотехнологічним обладнанням. Для студентів передбачені різноманітні гуртки, різноманітні заходи для активного студентського життя.

Вартість навчання

Ціна на навчання залежить від ступеня, який планується отримати. Навчаючись у бакалавріаті, вартість варіюватиметься в межах 6-12 тисяч доларів. За магістратуру доведеться заплатити від 5 до 20 тисяч, залежно від обраної спеціалізації. У вартість не входить оплата гуртожитку чи кампусу. Найчастіше через велику кількість іноземних студентів у них не вистачає місць, тому за бажання проживання в гуртожитку необхідно бронювати місце заздалегідь.

Як вступити до ВНЗ Південної Кореї?

Щоб здобути вищу освіту українцям, необхідно довчитися ще один рік, оскільки 11 років школи недостатньо. У Кореї для здобуття середньої освіти необхідно відучитися 12 років. Щоб вступити до університету, українському абітурієнту необхідно закінчити програму середньої школи або відучитися 1 курс у ВНЗ у своєму місті, а потім вступити до корейського.

Для вступу вимагатимуть надати сертифікат про проходження тестів на знання англійської мови з оцінкою не менше 5.5 балів. Важливо відзначити, що при незнанні корейського, перевага надається тому абітурієнту, чий бал за даними тестами вище. Хоча б поверхневе знання корейської мови підвищує ймовірність вступу до університету.