Вища освіта

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта і магістратура за кордоном

Про те, щоб відправитися на навчання у ВНЗ за межами України і отримати вищу освіту за кордоном, думає багато хто. Серед працедавців відомих міжнародних компаній популярні випускники з дипломами ВНЗ Великобританії і США. Проте випускники, що закінчили університети в Канаді, Нідерландах, Іспанії, Китаї, Південної Кореї, Чехії також мають високі шанси добре працевлаштуватися.

Чому так багато людей хочуть відправити своїх дітей вчитися за кордон, і які переваги це може дати в подальшому житті і кар’єрі.

Чому вища освіта за кордоном стає настільки популярною

Диплом європейської країни, а особливо Англії, Голландії або США – надійний шлях до роботи на престижній посаді з гідною зарплатою в міжнародній компанії або світовій корпорації. Такий документ не вимагає підтвердження, і великі компанії зацікавлені в людях, що отримали освіту в учбових закладах, що зарекомендували себе.

Переваги мають ті, хто навчався в англомовній країні – Великобританії, Канаді або США. Пов’язано це з тим, що вища освіта за кордоном побудована на дещо іншому принципі, чим у нас. І навіть якщо студент отримав хороші знання в Україні, йому складно підлаштуватися під ритм незвичного стилю життя та робочих стосунків.

Учбовий процес в зарубіжних ВНЗ побудований за принципом максимальної залученості студентів у виконання практичних завдань, вивчення інноваційних технологій (наприклад, в університеті USF в США на факультеті біоінженерії студенти розробляють технології управління дронами та іншими технічними об’єктами за допомогою мозкових імпульсів людини).

Навчання в європейському, американському або азіатському ВНЗ дає шанс влаштуватися на роботу в престижній компанії, зробити хорошу кар’єру і отримувати високий доход.

Додаткові переваги вищої освіти за кордоном

Список спеціальностей, які пропонують ВНЗ за кордоном, дуже великий. Університети приймають іноземних студентів на абсолютно різні спеціалізації, від маркетологів і економістів, до дизайнерів, юристів, аерокосмічних інженерів та пілотів.

Крім того, навчаючись за кордоном, студенти зможуть:

вільно опанувати іноземну мову, це може бути не лише англійська, але й популярні в Європі французька або іспанська;

не підтверджувати отриманий за кордоном диплом в інших країнах (медики, юристи, викладачі, пілоти та ін.);

вивчати декілька спеціальностей одночасно та отримати диплом по двох і більше спеціальностях.

У зарубіжній системі освіти передбачено ступені: бакалавріат (3-4 роки), магістратура (1-2 роки), а також докторантура (від 2 до 6 років), що відповідає нашій аспірантурі.

Чи дорого здобувати вищу освіту за кордоном?

Багато наших співвітчизників заздалегідь відлякує вартість проживання і навчання за кордоном. У ТОП університетах США і Британії вона досить висока. Хоча дипломи цих ВНЗ дають можливість працевлаштуватися на високооплачувану посаду і повернути інвестиції “в диплом”.

Для бюджетного студента університети пропонують багато різних варіантів (спеціальні вартості, стипендії, знижки). Проте, не варто тішити себе ілюзіями щодо 100% стипендиального покриття, оскільки тільки одиниці можуть на це розраховувати маючи особливі досягнення.

Наші менеджери допоможуть оцінити ваші шанси і підібрати університет згідно вашого бюджету.

Чому краще вступати до ВУЗУ через нашу компанію?

Вступити в престижний університет самостійно непросто. Необхідно не лише добре володіти мовою навчання, але й мати підтверджуючий це документ, а також свідоцтво про 11 – (чи, в деяких країнах) 12-річну освіту. Наші експерти, що добре розбираються в особливостях вищої освіти, надають абітурієнтам консультацію і вирішують численні питання:

 • оцінка шансів для вступу до зарубіжного університету;
 • допомога у визначенні з вибором країни, учбовим закладом, спеціалізацією;
 • підбір університетів і програм, згідно із Вашим запитом серед університетів-партнерів;
 • підбір університетів і програм, згідно із Вашим запитом серед університетів, які не є партнерами компанії “Стаді Брідж”;
 • складання покрокового плану зарахування;
 • надання детальних описів з поясненням вимог ВНЗ, ціни, кінцевих дат подання документів;
 • прораховування і формування бюджету навчання за кордоном;
 • консультації щодо перспектив працевлаштування після закінчення програми навчання;
 • складання індивідуального календаря подання документів для студента;
 • складання із студентом і редагування усіх необхідних для вступу документів (рекомендаційних, мотиваційних листів, портфоліо);
  проведення підготовки до інтерв’ю на зарахування в учбовий заклад, отримання візи;
 • проведення підготовки до інтерв’ю для стипендії;
 • моніторинг і контроль процесу вступу студента у вибраний вищий учбовий заклад;
 • листування та переговори з університетом стосовно Вас;
  моніторинг етапності;
 • організація і проведення переговорів з університетом;
 • тестування студента по англійській мові в нашому офісі або он-лайн (IELTS, TOEFL тестування);
 • надання підтримки по підготовці до IELTS, TOEFL;
 • надання додаткових послуг з перекладу документів на англійський та ін. мови;
 • підготовка до тестування по англійській мові;
 • оцінка шансів по складанню міжнародного іспиту;
 • організація процесу тестування студента університетом за необхідності;
 • проведення переговорів з університетом з приводу отримання документів, зарахування, оплати, інформаційна допомога при поданні документів у візові центри (заповнення анкет, співбесіди, отримання паспорта, підготовка документів);
 • формування документів та їх подання на візу паралельно для членів сім’ї студентів (папа, мама, брат, сестра, чоловік, дружина);
 • підбір варіантів проживання для студента (враховуються усі переваги студента);
 • пошук і підбір оптимальних варіантів авіаперельотів, бронювання готелів за необхідності.

Ми візьмемо на себе турботи про ваше перебування за кордоном, починаючи з моменту звернення в нашу компанію і до отримання диплому в іншій країні. Вам залишиться тільки освоювати знання і підшукувати місце майбутньої роботи.

Успішність допомоги нашої компанії вже змогли оцінити сотні клієнтів з багатьох міст України – як великих мегаполісів, так і невеликих селищ. Пройшли або проходять навчання за рекомендованими нами програмам студенти з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Маріуполя, Херсона, Кременчука, Хмельницького, Білої Церкви, Миколаєва, Ужгороду, Івано-Франківська, Рівного, Чернівців і багатьох інших.

Їх успіх – краща рекомендація роботи з нашою компанією!