Вища освіта у Нідерландах

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Наразі вже не є секретом той факт, що нідерландська освіта є дуже популярною серед європейських студентів. Освітні програми університетів та інститутів успішно поєднують теоретичні заняття з безпосередньою практикою на підприємствах, роботою над проектами, а дипломи ВНЗ Королівства Нідерландів високо котируються та визнані у всьому світі. На даний момент у європейських країнах освіта, що була здобута в університетах Нідерландів, є запорукою успішного та стрімкого просування кар’єрними сходами.

Чому варто вибрати вищу освіту в Нідерландах?

1) Fontys University of Applied Sciences навчання проводиться в міжнародному контексті (іноземні студенти, обмін з партнерськими університетами по всьому світу, стажування в міжнародних компаніях, таких як Coca-Cola, KPMG, BMW, PWC, PORCHE, Lufthansa, PEPSI, Nestle , 3M, DHL, PHILIPS, VOLVO, Samsung, IBM, L’Oreal, Vodafone, Unilever).

2) Навчання іноземців може проходити на трьох мовах: англійською, нідерландською, німецькою. Більше того, студенти мають чудовий шанс вивчити другу іноземну мову абсолютно безкоштовно в процесі навчання, адже знанням лише англійської мови зараз складно здивувати сучасного роботодавця.

3) Навчання в Нідерландах є досить бюджетним і коштує менше ніж у багатьох країнах Європи і починається від 6000 євро на рік.

4) Для студентів нідерландів ВУЗів є можливість працювати під час навчання і є можливість залишитися на рік після закінчення університету з можливістю роботи в Нідерландах чи Німеччині.

Якщо Ви вирішили почати навчатися в Нідерландах, перше, що вам необхідно зробити це зателефонувати за вказаними нижче телефонами. Менеджери компанії «Стаді Брідж» проведуть Вам консультацію, підберуть програму навчання та університет, підготують усі необхідні документи, зорієнтують з приводу мовних іспитів, оскільки університети Нідерландів приймають у разі наявності результатів тестів TOEFL або IELTS, почнуть процедуру вступу, а також нададуть відповіді на усі питання, що Вас цікавлять.

 

Ми чекаємо на Ваші запитання за телефонами:

+38 044 461 9923
+38 050 166 6598
+38 098 513 1115