Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences
Розташування
м. Тілбург, Ейндговен, Венло, Нідерланди
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська, німецька
Програми
Детальна консультація

Fontys University of Applied Sciences

Фонтіс (Fontys University of Applied Sciences) – провідний європейський університет прикладних наук (4 місце серед Нідерландських університетів прикладних наук). На 35 факультетах він пропонує на вибір понад 200 навчальних програм. У Фонтіс навчаються близько 40 000 студентів, серед них – 4000 іноземних студентів із понад 70 країн світу.

Три найбільші кампуси університету розташовуються в Тілбурзі, Ейндговені та Венло. Міжнародний кампус Венло знаходиться практично на кордоні з Німеччиною і Бельгією, ставши символом європейського регіону, що найбільш динамічно розвивається, і альма-матер великої кількості іноземних студентів.

Кампус Венло, будучи центром міжнародного навчання Fontys, активно розвиває партнерські відносини як на академічному (співпраця з більш ніж 100 навчальними закладами по всьому світу), так і на бізнес рівні (стажування студентів у найбільших міжнародних компаніях світу – Coca-Cola, KPMG, Samsung, IBM, L’Oreal, Vodafone, Unilever та ін.)

Насамперед Fontys University of Applied Sciences це:

Навчання у міжнародному контексті (іноземні студенти, обмін з партнерськими університетами по всьому світу, стажування у міжнародних компаніях таких як Coca-Cola, KPMG, BMW, PWC, PORCHE, Lufthansa, PEPSI, Nestle, 3M, DHL, PHILIPS, VOLVO, Samsung, IBM, L’Oreal, Vodafone, Unilever).


Практична спрямованість навчання (реальний досвід при подальшому влаштуванні на роботу), тобто в резюме у випускника вже буде досвід роботи протягом 1 року в одній із провідних компаній світу та досвід роботи у власній компанії, оскільки на 2-му році навчання студенти створюють реальну компанію поряд із навчальною програмою під керівництвом викладачів та працюють у ній.


Навчання у невеликих групах (індивідуальний підхід до кожного студента).


Сучасний кампус з усією необхідною інфраструктурою для всебічного вивчення предмета та комфортного проживання.


Акредитація та визнання диплома у світі (можливість влаштуватися на роботу де завгодно), оскільки освіта, здобута в Нідерландах, вважається однією з найкращих у світі.


Можливість працювати під час навчання та залишитися ще на 1 рік після закінчення навчання для роботи в Нідерландах, Німеччині.


Стипендії для найкращих студентів.


Студенти 2 курсу бакалаврату отримують унікальний досвід створення та управління реальною компанією! Розподіляючись на групи, вони реально реєструють і працюють цілий рік на цю компанію, виробляючи продукти або пропонуючи послуги. Таким чином, за 1 рік студенти на власному досвіді вивчають життєвий цикл компанії від народження до закінчення існування (через рік компанії закриваються).


Компанії, в яких стажуються та працюють студенти Fontys University of Applied Sciences:

Компанії

Візитною карткою університету є практична спрямованість навчання. Університет співпрацює з промисловим сектором, бізнесом та сферою послуг, вкладає великі суми у проведення дослідницьких програм. Усі студенти проходять тривале оплачуване стажування протягом 2-х семестрів, отримуючи реальний досвід роботи ще під час навчання.

Крім того, університет мотивує своїх студентів брати участь у програмах обміну з партнерськими університетами по всьому світу, сприяючи здобуттю ними досвіду міжнародного спілкування та розширенню знань і навичок у професійній галузі.

Бакалаврат

 • International Marketing;
 • International Business Economics;
 • International Business and Management Studies;
 • International Fresh Business Management;
 • Industrial Product-Design;
 • Mechanical Engineering;
 • Mechatronics / Electrical Engineering;
 • Software Engineering;
 • Business Informatics;
 • Logistics Management.

Магістратура

 • Master of Business Administration (MBA);
 • MSc in Business and Management;
 • MSc in International Logistics.

Також університет проводить літні та зимові школи з вивчення мови, окремих предметів або набуття практичних навичок. Також є мовні передуніверситетські курси.

Вступні вимоги:

 • атестат про середню освіту;
 • англійська мова – IELTS 6.0/ TOEFL paper 550 (TOEFL iBT 80);
 • знання німецької мови для програм, що викладаються на ній. В університеті є підготовчі мовні курси.

Вартість навчання: 6000 євро на рік.

Інші витрати: приблизно 300-500 євро на місяць (студенти можуть додатково працювати, заробляючи від 300 до 1400 євро на місяць).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ