Спеціалізовані курси

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Професіоналам. Спеціалізовані курси

Безперечним є той факт, що конкурентоспроможність безпосередньо залежить від систематичного розвитку і вдосконалення професійних навичок. Сьогодні серйозне кар’єрне зростання ні в одній галузі є неможливим без знання іноземної мови. Саме тому кількість і різноманітність спеціалізованих мовних курсів збільшується день у день.

Вивчити мову для професії за короткий строк тепер цілком реально. Величезна кількість мовних шкіл пропонує “професійні” мовні програми – курси для фахівців у будь-якій області – медицина, туризм, юриспруденція, фінанси і банківська справа, військова справа, авіація, маркетинг, зв’язки з громадськістю, інженерія та будівництво і ін.

Такі програми доступні у рамках групових та індивідуальних занятть.

Інтенсивність курсів висока – від 20 45-минутных зайняття в тиждень. Програма розрахована мінімум на 2 тижні. На заняттях вивчаються усі аспекти мови – лист, читання, усна мова, аудирование. Найбільша увага приділяється поповненню професійної лексики учнів.

Наша компанія допоможе Вам підібрати відповідну програму і організувати поїздку. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів по телефону, або ж безпосередньо в офісі.