Навчання на Кіпрі

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта на Кіпрі

Кіпр – найбільший середземноморський острів зі своєю системою освіти. Республіка активно підтримує партнерство з великими університетами інших держав і з толерантністю, повагою відкриває двері для іноземних студентів. Вища освіта на Кіпрі порівнянно з європейським. Диплом про закінчення кіпрського університету признається в усіх країнах, а отримані міри котируються не гірше за тих, які присуджуються в Німеччині, Іспанії, Австрії і інших європейських країнах.

Освіту можна отримати на декількох мовах. Велика частина учбових програм розроблені на англійському, оскільки більше за 85естных жителів розмовляють на нім.

Чим унікальне навчання на Кіпрі?

У більшості університетів переважає американська система навчання. Тому студентові надається карт-бланш – він може самостійно вибрати період навчання, плануючи свій графік. Відучившись півроку, студент має право працевлаштуватися, поєднуючи навчання і роботу.

Про підводні камені

При виборі програми навчання на Кіпрі слід бути дуже уважним, оскільки не усі програми проходять акредитацію. Українським абітурієнтам рекомендується вибирати тільки акредитовані програми, щоб надалі мати можливість розвивати свою спеціалізацію в повній відповідності з діючими стандартами.

Як вступити?

Як таких вступних іспитів у вищих учбових закладах Кіпру немає. Проте деякі інститути, розташовані на півдні острова, можуть зажадати проходження тестів. Це робиться для того, щоб розуміти рівень підготовки абітурієнта. Якщо знання інших мов не має значення (їх можна підтягнути або вивчити в процесі навчання на Кіпрі), то рівень англійської мови має бути не нижчий “В”. Підтвердженням тому повинен стати міжнародний сертифікат про складання іспиту.

Якщо ж знань мови недостатньо, можна пройти прискорені курси по його навчанню. У іншому українцям досить лише отримати середню освіту і надати атестат.

Для українців тут відкриваються широкі можливості. Навчання і канікули на Кіпрі створюють комфортні умови для відпочинку і отримання необхідної бази знань, за допомогою якої в майбутньому можна побудувати успішну кар’єру.