Освіта в Китаї

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

На сьогодні Китай по економічному зростанню займає одне з перших місць у світі і не збирається здавати свої позиції. Багато відомих компаній та корпорацій давно перенесли своє виробництво в Китай і отримують величезну вигоду працюючи з китайськими партнерами. Саме тому на ринку праці так затребувані спеціалісти з хорошим знанням китайської мови, а також місцевих особливостей і культурних традицій.

Кращий варіант для тих, хто мріє побудувати кар’єру не тільки в самій Піднебесній – отримати вищу освіту в Китаї або пройти курси китайської мови.

За останнє десятиліття кількість іноземних студентів, що навчаються у ВНЗ Китаю і на різних курсах виросло в два рази. Це і не дивно, адже освіта в Китаї вже високо котирується в сучасній світі, а вчитися тут набагато дешевше, ніж в США або Європі. Уряд Китаю також зацікавлений в іноземних студентах і активно заохочує молодих людей з-за кордону, підтримуючи найкращих з них досить високими стипендіями та грантами.

Проживання та харчування в Китаї також досить не дороге, в день вистачає і десяти доларів. Найчастіше студенти-іноземці живуть в окремих студентських гуртожитках, які більше схожі на готель, – окрема кімната з власною ванною і туалетом з усім необхідним для навчання і відпочинку. Такі резиденції розташовані на території університету, де зазвичай зосереджено усе студентське життя. Тут є кафе і їдальні, бібліотеки, фітнес-студії та маленькі магазинчики з різними товарами.

Для іноземних студентів навчання ведеться англійською мовою, хоча вивчення китайської мови є обов’язковим. Розроблений спеціальний підготовчий курс тривалістю один рік, впродовж якого іноземці вивчають китайську і готуються до подальшого навчання в університеті. Випускники китайських університетів можуть продовжити свою кар’єру в Китаї – місцеві компанії із задоволенням беруть на роботу іноземців, особливо з характерною європейською зовнішністю.

Але міжнародні компанії не менш зацікавлені в кваліфікованих фахівцях з китайськими дипломами. Так що Піднебесна може дати Вам відмінну путівку в життя та величезні можливості при виборі роботи своєї мрії.