Навчання та освіта у Німеччині

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Партнерами компанії “Стаді Брідж” по навчанню в Німеччині являється більше 100 учбових закладів. Ми раді запропонувати Вам кращі канікулярні програми і мовні курси. Компанія Study Bridge індивідуально для Вас надасть усю необхідну інформацію для навчання в Німеччині (програму, дати подання документів і початку курсу, ціни на навчання та проживання).

На нашому сайті представлені тільки частина програм. Ви можете отримати детальну інформацію про програми і учбові заклади подзвонивши нам по телефонах: (044) 461-99-23; (050) 166-65-98

Німеччина – країна з високим рівнем життя і порівняно недорогою освітою. Навчання у Німеччині доступне не тільки для жителів країни, але й для іноземних студентів. Німецькі ВНЗ пропонують величезну кількість безкоштовних навчальних програм, тому безліч учнів і студентів із різних країн світу щорічно подають документи на навчання у Німеччині.

Обираючи навчання у Німеччині, Ви гарантовано отримаєте:

  • можливість навчатися у кращих школах і / або університетах країни
  • атестат / диплом, визнаний у всьому світі
  • безцінний досвід мовної практики
  • консультацію досвідченого менеджера у зручний для Вас час

Студентське життя не залишить нікого байдужим: висококваліфіковані викладачі, новітнє обладнання, ретельно підібрані й розроблені навчальні матеріали, позаурочні спортивно-розважальні заходи, можливість працювати і / або подорожувати.