Мовні курси німецької в Німеччині

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Знаєте, який найкращий спосіб вивчити німецьку мову?

Найкращий спосіб вивчити німецьку мову — це повністю, з головою, поринути у німецьке середовище, історію, культуру країни. Оточити себе з усіх боків носіями цієї мови та постійно практикуватися у реальних ситуаціях.

У Німеччині розташована величезна кількість шкіл для вивчення німецької мови. Залежно від рівня знання та ваших потреб ми допоможемо підібрати найкращу школу для вивчення німецької мови. Хочете почати з нуля — їдьте в маленьке містечко, де крім занять ви багато спілкуватиметеся з корінними жителями і таким чином значно покращите свій розмовний ступінь. Бажаєте підвищити рівень німецької мови для ділових цілей — їдьте у велике місто, динамічне, де розвивається бізнес та інфраструктура.

Мовні курси за кордоном – це висококваліфіковані викладачі з рідною німецькою мовою, ефективні методики, висока якість викладання, індивідуальний підхід.

Курси вивчення німецької в Німеччині — це найширший вибір програм для будь-якого віку, цілей, спеціалізацій та потреб. Існують програми як стандартні, так і інтенсивні.

Спеціалістам, яким потрібна німецька мова для роботи, пропонується бізнес курс німецької (від 2 до 16 тижнів) або інтенсивний (4 тижні), в цьому процесі Ви навчитеся особливостям ділового листування, ведення переговорів, складання документів та багатьом іншим аспектам ділової тематики . Тут також Ви маєте можливість пройти підготовку до екзамену з економічної німецької Prüfung Wirtschaftsdeutsch (PWD).

Абітурієнти, які мають намір вступати до німецького вишу, зобов’язані скласти іспит, що підтверджує їхнє знання німецької мови. До здачі TestDaF, DSH, ZMP або ZD можна якісно підготуватися в одній з мовних шкіл Німеччини. Курс триває від 4 до 16 тижнів і включає 30 занять на тиждень. Деякі мовні школи співпрацюють з університетами та пропонують пройти підготовку до вступу до цього вишу, враховуючи всі вимоги та особливості навчального закладу.