Курси французької мови у Франції

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Франція – це не лише країна зі світовою фешн-індустрією, це і країна якісної освіти та кар’єрних перспектив. Мовні курси французької розроблені та призначені для студентів, яким необхідне вивчення мови із зануренням у мовне середовище та розумінням французької культури. Ці курси включають не тільки теоретичні та практичні навички, але й насичені екскурсійні заходи (походи до театрів, музеїв, виставок; знайомство з французькою кухнею через дегустації вин, французьких сирів, місцевих страв; заняття різноманітними видами спорту; поїздки в колоритні міста для знайомства з культурою Провансу безпосередньо).

Програма курсу побудована на цільові напрямки, такі як: загальна французька; інтенсивний курс; діловий французький.

А також спеціалізовані напрямки: фінанси, бізнес, медицина, торгівля, наука. Підготовка до міжнародних іспитів: DALF, DELF, TEF, TCF; підготовка до програми A-level з французької та багато іншого.

Якщо Ви хочете опанувати французьку мову максимально швидко легко – звертайтесь до компанії «Study Bridge», наші кваліфіковані менеджери розкажуть Вам про переваги навчання у Франції, а також запропонують Вам допомогу в оформленні документів, отриманні візи, бронюванні квитків, трансфері та зустрічі в аеропорту.