ESL Lyon / Alpadia Lyon

ESL Lyon / Alpadia Lyon
Розташування
м. Ліон, Франція
Тип школи
Мовний центр
Мови
французька
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

У наш час вивчати іноземні мови не так модно як необхідно, оскільки влаштуватися на пристойну роботу без знання іноземних мов практично неможливо. Знаючи іноземну мову, Ваше поле дій розширюється до невидимих ​​горизонтів, оскільки у разі форс-мажору Ви завжди зможете заробити, маючи в запасі лише одну іноземну мову, не кажучи вже про кілька. Ми живемо у такий час, коли пропозиція у кілька разів перевищує попит. Однак є місця, де все навпаки. Саме до таких місць належить ALPADIA Language School у Ліоні, одному з найважливіших та великих міст Франції.

Розташування школи та інфраструктура

ALPADIA Language School знаходиться у центрі міста. Ця зона занесена ЮНЕСКО до списку культурної спадщини людства. Сам будинок школи є розкішним особняком 19-го століття на набережній річки Руани. Якщо Ви захочете відчути метушливий світ Ліона, то величезна кількість кафе, ресторанів і магазинів, що розташовані поруч, не дадуть Вам нудьгувати. Поруч зі школою знаходяться станція метро та зупинка автобуса. У Ліоні також є й аеропорт ім. Сент-Екзюпері.

Інтер’єр школи увібрав у себе все найкраще від французького стилю, що дозволяє студентам із головою поринути у французьку атмосферу. Звичайно ж, школа має у своєму розпорядженні всі необхідні для вивчення мови аудиторії, лінгвокабінети, комп’ютерні класи з Wi-Fi доступом в інтернет та ін.

Викладачі, іспити та методики

ALPADIA Language School знаходиться у міжнародних професійних спільнотах:

 • WYSETC (The World Youth Student & Educational Travel Confederation);
 • FLE – французька установа з контролю навчання мови під егідою Національного міністерства освіти, Eaquals (European Association for Quality Language Service).

Викладачі ALPADIA Language School є справжніми професіоналами та ентузіастами своєї справи. Викладачі використовують сучасні методики, що дозволяють досягти швидких результатів навіть найважчим студентам. В ALPADIA Language School здійснюється підготовка до іспитів DELF/DALF, TCF.

Програми

ALPADIA Language School пропонує величезний вибір різноманітних програм для максимально комфортного та ефективного вивчення французької мови. Це:

 • Загальний курс французької;
 • Інтенсивний курс французької;
 • Супер Інтенсивний курс французької;
 • Загальний курс Французької + Підготовка до DELF / DALF або до TCF;
 • Індивідуальні заняття;
 • Комбінований курс (загальний курс французької + 5 індивідуальних занять);
 • Комбінований курс (загальний курс французької + 10 індивідуальних занять).

Розваги та дозвілля

Зрозуміло, що освітній процес ефективний лише тоді, коли розумові навантаження чергуються з повноцінним відпочинком, і Ліон ніби створений для того, щоб допомогти Вам стати справжнім французом або француженкою. А величезна кількість різноманітних заходів, пам’яток архітектури, концертів, фестивалів, виставок, шоу, гастрономічних ярмарків задовольнять навіть найвибагливішого гурмана у сфері розваг.

Проживання

ALPADIA Language School пропонує три варіанти проживання для іноземних студентів. Перший і найпопулярніший – це проживання у французькій сім’ї, що приймає, що саме по собі є чудовою можливістю зануритися у французьке середовище, освоїти розмовну побутову лексику, познайомитися з побутом і традиціями французів. Також можливе проживання в готелі або квартирі.

Вартість проживання в сім'ї, що приймає, за 1 тиждень:

 • Кімната на 1 (напівпансіон) 255 євро;
 • Кімната на 2-х (напівпансіон) 215 євро;

Вартість навчання за тиждень:

 • Стандарт 20 годин 260 євро;
 • Інтенсив 25 годин 315 євро.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ