Як навчаються студенти одного з найбільших ВНЗ Торонто George Brown College


George Brown College розташований у самому серці Торонто. Саме тут знаходяться головні представництва багатьох найбільших компаній Канади, тому студенти зазвичай не мають серйозних проблем із працевлаштуванням як для підробітку під час навчання, так і після отримання диплома.

ВНЗ Торонто George Brown College

Коледж вважається відносно молодим, тому що був заснований наприкінці 60-х років минулого століття. Цей освітній заклад — популярне місце навчання як у місцевої, так і зарубіжної молоді: тут здобувають професію представники близько 100 національностей. А з 23,5 тис. студентів іноземці становлять майже п’яту частину (18%).

Програми, які пропонує George Brown College

Коледж пропонує понад 150 освітніх програм, більшість з яких розроблені академічними спеціалістами ВНЗ спільно з провідними канадськими компаніями. Їх список постійно оновлюється та розширюється, гнучко адаптуючись до запитів сучасного ринку праці. Особлива увага приділяється практичному аспекту, тому студенти приділяють чимало навчального часу виробничій практиці.

Отримати рівень бакалавра в George Brown College можна за такими популярними напрямками, як:

  • управління будівництвом (Construction Management);
  • ринок фінансових послуг (Financial Services);
  • громадське харчування (Culinary Management);
  • туризм (Hospitality).

Іноземним студентам для зарахування на будь-яку програму бакалаврату потрібно мати атестат про повну середню освіту (нотаріально завірений переклад) та результати тестування, що оцінює рівень володіння англійською за IELTS 6.5 або TOEFL 92. Інший варіант – наявність документа про проходження попередніх курсів у Канаді.

Якщо на момент запланованого початку навчання студент ще не досяг повноліття, то потрібно оформити guardianship.

Особливості навчального процесу

Основною відмінністю канадського коледжу від університету є те, що при підборі викладачів головною вимогою є практичний досвід роботи зі спеціальності, а не магістерського чи кандидатського ступеня. Це дозволяє студентам не лише познайомитись із справжніми професіоналами своєї справи, а й отримати вигідні ділові контакти в індустрії.

Інший значущий фактор – наявність практичного семестру (ко-опа). Передбачається, що студент весь час працюватиме на конкретному підприємстві. Це дасть йому можливість використати набуті знання та навички у реальному житті. Проте конкретне місце для проходження стажування молодий фахівець має шукати самостійно: коледж інформує лише про наявність актуальних вакансій.

У зв’язку з такою ситуацією при George Brown College функціонує Кар’єрний Центр, де слухачів навчають, як правильно скласти резюме, пройти інтерв’ю та навіть запропонують відрепетирувати співбесіду, коли уповноважений співробітник центру розігрує передбачуваного боса компанії та ставить відповідні питання.

Більш детально про програми бакалаврату та післядипломної освіти, мовні курси та житло можна дізнатися, зв’язавшись зі співробітниками компанії «Study Bridge». Залежно від обраної професії наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант для навчання в Канаді.