Середня та вища освіта в Швейцарії. Канікули. Навчання у Швейцарії на будь-який смак.

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Швейцарія давно прославилася не лише найкращим годинником, вишуканим шоколадом та надійними банками. Освіта в Швейцарії – теж одна з найкращих у світі. Підтвердженням високої якості системи освіти Швейцарії є популярність швейцарських шкіл, приватних пансіонів та університетів у всьому світі. Тут здобувають освіту діти з понад 100 країн світу.

Переваги навчання у школах та приватних пансіонах Швейцарії

 • Серйозна мовна підготовка. Будь-яка програма навчання включає вивчення 2-4 мов.
 • Спрямованість на гармонійний розвиток особистості – приділяється рівна увага інтелектуальному, фізичному та духовному розвитку.
 • Високоякісне викладання за покращеними та адаптованими методиками. Швейцарія вважається батьківщиною реформаторської освіти.
 • Швейцарія – високорозвинена найбагатша країна з дуже високим рівнем життя. Це означає стабільність, безпеку, високий рівень культури, престиж.
 • Широта світоглядів та мультинаціональність – завдяки безпосередньому спілкуванню з представниками корінних європейських народів, які проживають тут – німцями, французами, італійцями, англійцями – учні мають можливість близько познайомитися з їхньою культурою та менталітетом, розвинути толерантність та дипломатичність, глибше зрозуміти мову та відпрацювати бездоганну вимову.
 • Система освіти здебільшого орієнтована на іноземців та гарантує найвищу підготовку до вступу до практично будь-якого університету, включаючи топ-100 вузів світу.
 • Швейцарія протягом останніх 11 років демонструє незмінно високі показники підготовки випускників своїх шкіл. За даними моніторингу оцінки якості освіти в школі PISA рівень підготовки швейцарських школярів істотно вищий за середній за ОЕСР (Організація Економічного Співробітництва та Розвитку) рівня.
 • М’який клімат, гірське повітря та чудова природа сприяють зміцненню здоров’я.
 • Сучасна інфраструктура шкіл дозволяє займатися різними видами спорту цілий рік (фігурним катанням, гірськими лижами, альпінізмом, верховою їздою, командними іграми, плаванням, яхтингом тощо) і надає затишне сучасне житло та повноцінне здорове харчування.
 • li>

 • Можливість отримати громадянство.

Вища освіта у Швейцарії

У Швейцарії, залежно від отриманого атестату зрілості, навчання можна продовжувати у вузах або підвищених спеціальних школах. Цікаво, що в країні немає вузів-гігантів. Всі вони досить компактні та вузькоспеціалізовані. Найбільший – Університет Цюріха – нараховує близько 20 000 студентів, у решті учнів у 2-3 рази менше. Після закінчення вузу випускник отримує ступінь ліцензіата (Lizentiat) чи диплом (Diploma). Обидва ступені відповідають ступеню магістра. Лікарський ступінь передбачає ще 2-3 роки навчання. Швейцарські виші визнані найкращими у світі у сфері готельного бізнесу та туризму. Потужними також вважаються бізнес-школи (MBA) та університетські програми у сфері фінансів та банківської справи. Здобути освіту в Швейцарії не просто престижно, це відкриє безліч перспектив на міжнародному ринку праці.

Переваги навчання у вузах Швейцарії

 • Одна з найсильніших сторін вищої освіти у Швейцарії – прикладний характер навчання. Практичні заняття та стажування є найважливішою складовою навчання.
 • Швейцарська модель освіти у сфері готельного та туристичного бізнесу вважається еталонною.
 • Навчання у державних вузах безкоштовне, у тому числі для іноземців.
 • Швейцарські дипломи котируються в усьому світі, завдяки загальновизнаній високій якості освіти та відповідності всім міжнародним стандартам.
 • У міжнародних рейтингах найкращих вузів світу Швейцарія традиційно займає 4-9 позиції, поступаючись лише США, Канаді та Великій Британії

Мовні програми у Швейцарії

Швейцарія – одна з найпопулярніших країн вивчення іноземних мов. Це пояснюється тим, що тут є можливість спілкуватися з корінними жителями-носіями 4 європейських мов – англійської, французької, німецької, італійської. Саме тому багато програм припускають одночасне вивчення 2 мов. Адже студент може глибоко поринути у мовне середовище, культуру та традиції одразу кількох народів. Більш того, мовні курси завжди пропонують насичену спортивну та культурно-розважальну програму завдяки ідеальним кліматичним умовам. Більшість мовних шкіл розміщено на березі озер або у гірських курортних містечках. Швейцарія спеціалізується не лише на літніх школах. Завдяки природним умовам мовні школи працюють цілий рік.

Компанія Study Bridge – експерт у сфері освіти за кордоном

Ми співпрацюємо з найкращими школами, мовними центрами та вишами світу. Нашими партнерами є, зокрема, елітні школи-пансіони Швейцарії. Менеджери компанії допоможуть вам підібрати оптимальну програму навчання, враховуючи Ваші індивідуальні потреби, та нададуть наступну повну інформаційну підтримку 24 години на добу 7 днів на тиждень. Консультації надаються у будь-якому зручному для Вас вигляді: за телефоном, електронною поштою, on-line (за допомогою форми-запиту на нашому сайті) або під час особистої зустрічі.

Наші менеджери володіють не лише теоретичними, а й практичними знаннями в галузі освіти за кордоном, оскільки особисто відвідують школи, коледжі та університети за кордоном. Ми пропонуємо найбільший вибір мовних шкіл за кордоном та консультуємо щодо вступу до ТОП-100 вузів світу.

З нами всі школи та вузи світу відкриті для Вас. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам втілити Ваші мрії в реальність.