Освіта та мовні курси в Іспанії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Освіта в Іспанії

Іспанія є однією з найцікавіших туристичних країн Європи, адже вона є неймовірною сумішшю неповторної культури, вишуканої архітектури, красивої природи, неймовірно смачної кухні і запальної музики. В останні десятиліття Іспанія стала популярним напрямом ще й серед студентів.

Такий вибір пояснюється багатьма чинниками. В першу чергу, іспанська освіта відповідає усім європейським стандартам, а дипломи цієї країни признаються в усіх країнах світах. При цьому, вартість навчання тут в рази нижче, ніж у багатьох інших європейських країнах, таких як Великобританія, Швейцарія, Австрія і інших. Ще одним важливим аспектом є відносно низька вартість оренди житла, приємний середземноморський клімат і можливість проводити час біля моря.

Структурно освітня система Іспанії ділитися на чотири ступені:

  • дошкільна освіта для дітей від року до шести років.
  • базова освіта – EducaciónSecundariaObligatoria (ESO), яке є обов’язковим для усіх з 6 до 16 років.
  • бачилерато – El Bachillerato Unificado y Polivalente (BUP). Це дворічний курс для школярів, який потрібний усім, хто планує вступати до університету. Вік учнів 16-18 років.
  • вища освіта – La Enseñanza Universitaria.

Учбові заклади кожного ступеня можуть бути державними або приватними. Іноземці можуть вчитися як в школах, так і в університетах та коледжах Іспанії. На даний момент понад 60 вищих учбових закладів відкрили свої двері для міжнародних студентів і пропонують різні програми і спеціальності.

Але якщо здобуття вищої або середньої освіти в цій країні не входить у ваші плани, то варто замислитися про мовні курси. У Іспанії успішно працюють школи, які пропонують літні курси по вивченню іспанської або англійської мов. Навчання на таких курсах поєднує роботу в класі і захоплюючий відпочинок в другій половині дні. Навіть декілька тижнів в цій країні допоможе значно поліпшити знання мови і відмінно відпочити в колі нових друзів.