Канікули в Испанії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Іспанія – абсолютно унікальна країна, куди приїжджають за незабутніми враженнями, радісними емоціями та чудовим відпочинком. Компанія Стадії Брідж підібрала для Вас програми, які допоможуть зробити канікули в Іспанії абсолютно неповторним досвідом. Музей Прадо, палац Ескоріал, морський музей-пам’ятник Колумбу, мусульманські будівлі у Гранаді – це лише деякі визначні пам’ятки, які Ви зможете оглянути, приїхавши на канікули до Іспанії.

Для Вас або Вашої дитини це може стати незабутньою пригодою, що увібрала в себе неперевершену кориду, запальне та яскраве фламенко, вишуканий смак іспанської кухні та унікальні фестивалі, які Ви зможете відвідати лише в Іспанії. Проводячи свої канікули в Іспанії, Ви одночасно зможете відвідувати заняття у мовних школах та підвищувати свій рівень англійської та іспанської мов. Всесвітньо відомі пляжі Тенеріфе або Коста Дель Соль допоможуть зробити Ваші канікули в Іспанії справжнім відпочинком на морі.

Якщо Вам вже не терпиться поїхати на канікули в Іспанію, все що потрібно зробити – це звернутися до освітньої компанії «Стаді Брідж», де Ви за чашкою чаю зможете переглянути інформацію, фото, буклети мовних шкіл та резиденцій та за допомогою консультантів вибрати програму, що найбільше Вам сподобалася. Менеджери компанії докладно розкажуть про переваги навчання на тій чи іншій програмі, забронюють місце в програмі та авіаквитки, допоможуть оформити візу та організувати трансфер та зустріч в аеропорту.

Отже, справа за Вами! Всього один телефонний дзвінок та мрії починають збуватися!!!!!!!!!

+38 044 461 9923

+38 050 166 6598

+38 098 513 1115