Канікули в США

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Щорічно все більше людей у ​​світі ухвалюють рішення провести літні канікули з користю. Одним із найкращих варіантів для здійснення цієї мети є канікули у мовному таборі.

Англійська мова на сьогоднішній день займає лідируюче місце у світі та її знання потрібне практично в будь-якій сфері діяльності. А вивчати англійську найкраще в США – країні, яка надає масу можливостей культурного та навчального характеру.

Мовні табори США пропонують цікаву програму на літні канікули для дітей різних вікових категорій. Як правило, дітей відправляють на канікули в один із американських мегаполісів – Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Майамі, Філадельфію, Сан-Франциско, Бостон. Але вибрати можна школу і в невеликому місті, адже кожен американський штат є унікальним і має свої цікаві особливості.

Якщо Ви плануєте канікули в США для своєї дитини, то можете бути впевнені, що ця поїздка запам’ятається назавжди та стане найяскравішим враженням не лише літа, а й усього року. Програми шкіл продумані до дрібниць та сплановані так, що дитина навчається без особливих зусиль. Різноманітні екскурсії, поїздки до розважальних центрів, інтерактивних музеїв або історичних місць не тільки приносять масу позитивних емоцій, а й допомагають освоювати нову лексику. Як правило, канікули в США передбачають ще й спортивні ігри, різноманітні майстер-класи, змагання, танці, спільний перегляд фільмів та конкурси талантів. Для нудьги або туги за домом просто не буде часу!

Під час перебування в літньому таборі в США гарантується безпека та турбота про кожну дитину, адже вони перебувають під наглядом вдень і вночі.

Навчання у мовному таборі в США – це не нудне сидіння за партою, а захоплюючий процес занурення в іншу культуру. Навіть кілька тижнів у такій школі допоможуть значно покращити знання розмовної англійської, завести нових друзів, дізнатися про американські традиції та спосіб життя.

Як показує практика, серед студентів не так багато російськомовних дітей. А це означає, що можливість говорити рідною мовою зведено до мінімуму. Така ситуація мотивує підлітків спілкуватися англійською та швидше закріплювати на практиці нові слова та висловлювання. Сучасні методики та постійне спілкування з носіями мови гарантують значний прорив у вивченні англійської.

Незважаючи на те, що канікули в США націлені саме на розвиток розмовних навичок іноземною мовою, вони сприймаються дітьми як відпочинок та цікава пригода. Ви можете бути впевненим, що Ваша дитина чудово проведе час і отримає незабутні емоції.

Канікули в США – це ідеальне рішення для учнів середньої школи та абітурієнтів. Школярі можуть отримати максимальний бал у шкільному атестаті, а також брати участь у подальших програмах навчання за кордоном. А для абітурієнтів подібний мовний курс стає кроком назустріч до вступу до бажаного ВНЗ на англомовну програму.

Навчання у мовній школі може значно розширити можливості дитини при подальшому навчанні, тому варто своєчасно подумати про поїздку та підібрати оптимальну програму для Вашої дитини.