Спортивні табори Nike від ELS

Спортивні табори Nike від ELS
Розташування
м. Сан-Анселмо, Лоренсвілль, Колдуелл, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 9 до 17
Програми
Детальна консультація

Компанія ELS і спортивні табори Nike пропонують спільну програму для молоді, яка містить у собі висококласне навчання англійської мови та заняття спортом із професійними тренерами. Завдяки такій комбінації програм студенти ефективніше спілкуються та краще взаємодіють один з одним як під час тренувань, так і у вільний час. Заняття з професійними тренерами не лише надихають студентів і підвищують їхню самооцінку, а й мотивують краще вчитися.

Оберіть табір, який найкраще підійде Вашій дитині, зокрема її вподобанням до стилю навчання:

Спортивний табір ELS Nike при школі San Domenico School, Сан-Анселмо, штат Каліфорнія. Два 2-тижневих семестри, які йдуть один за одним без перерви та охоплюють заняття з англійської мови від ELS, а також заняття з тенісу, баскетболу, футболу або одразу кількох видів спорту залежно від семестру від Nike.

Молодіжний табір Малібу, штат Каліфорнія або програма підготовки до вступу в університет у Лоренсвіллі, штат Нью-Джерсі. Від двох до трьох тижнів навчання в молодіжному таборі Малібу при університеті Pepperdine University або на програмі підготовки до вступу в університет при школі-пансіонаті Lawrenceville School, а потім – один тиждень у спортивному таборі Nike.

Баскетбольний табір Nike і мовний табір ELS при коледжі Caldwell College у Колдуеллі, штат Нью-Джерсі – 2- або 4-тижневі семестри із заняттями з англійської мови з викладачами від ELS і баскетболу з тренерами від Nike.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ