Канікули у Франції

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Існує величезний вибір програм, які дозволяють відправити дитину на канікули до мовної школи у Франції. Мовні центри пропонують програми як для школярів молодшого віку, так і для старших дітей.

Під час навчання за програмою «Канікули у Франції» студенти мовних центрів мають чудову нагоду цікаво провести свої канікули, підвищити рівень знань французької мови, поринуть у романтичний світ французького мистецтва, оглянути пам’ятки, взяти участь у екскурсіях, познайомитися з новими людьми.

/p>

Діти матимуть змогу брати участь у різноманітних спортивних заходах, дискотеках, творчих вечорах. Вони зможуть проявити свої таланти, беручи участь у різноманітних секціях.

Звертайтеся до освітньої компанії «Стаді Брідж», та у затишній атмосфері нашого офісу консультанти розкажуть Вам більше про переваги навчання за такою програмою. Ви зможете переглянути інформацію щодо умов навчання, відпочинку та проживання учнів; переглянути буклети, фотографії мовних центрів та вибрати той, який сподобається найбільше. Наші менеджери запропонують Вам допомогу в оформленні візи, бронюванні квитків, трансфері та зустрічі в аеропорту.

 

Ми відповімо на Ваші запитання за телефонами:
+38 044 461 9923
+38 050 166 6598
+38 098 513 1115