International House, Ніцца (літня резиденція для дітей)

International House, Ніцца (літня резиденція для дітей)
Розташування
м. Ніцца, Франція
Тип школи
Мовний центр
Мови
французька
Вік
від 12 до 16
Програми
Детальна консультація

В International House є літня резиденція для дітей та підлітків. Резиденція розташована в спокійній частині міста Ніцци, за 20 хвилин від пляжу. У літньому кампусі може розміститися 60 учнів. Там є кафетерій, безліч просторих і світлих аудиторій, спортивні поля та зали для заняття різними видами спорту.

International House, Ніцца

Уже 10 років школа International House Nice приймає підлітків упродовж усього року. Здебільшого студенти приїжджають з Італії, США, Німеччини, Австрії, Швейцарії та Нової Зеландії. Програма підходить для дітей із мінімальними знаннями мови. Заняття проводять кваліфіковані педагоги за сучасною інтерактивною методикою, що забезпечує їхню високу ефективність і захопленість. Уроки проводяться з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 12.15.

Проживання

Студенти проживають у резиденції по 3-4 особи в кімнаті, кожна з яких оснащена новими меблями, доступом до інтернету, ванними кімнатами.

Харчування

Напівпансіон (сніданок і вечеря) в кафетерії кампуса. У школі дітям видають пакетовані ланчі.

Дозвілля

Вартість екскурсій входить до загальної вартості програми. Після уроків проводять різні позакласні заняття командні види спорту (пляжний волейбол), водний спорт (плавання), активний відпочинок на свіжому повітрі (парк атракціонів, пляж, басейн та ін.). На вихідних організовують дві екскурсії на повний день прогулянка по старому місту (історія Ніцци та найвизначніші пам’ятки), поїздка в Канни, Антіб і Монако, відвідування музеїв Матісса, Шагала, Пікассо та багато іншого.

Вартість загальної програми (включно з проживанням, екскурсіями і трансфером) складає €710 на тиждень.

  • Без проживання €505;
  • Реєстраційний збір €45.

Тривалість програми від 1 до 5 тижнів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ