Міжнародний центр в Антібі

Міжнародний центр в Антібі
Розташування
м. Антіб, Франція
Тип школи
Мовний центр
Мови
французька
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Міжнародний центр в Антібі (Centre International d’Antibes) – заснований у 1985 році, входить до складу найбільших мовних шкіл Франції та спеціалізується на викладанні французької мови як іноземної (FLE). Тут щорічно приймають близько 5000 іноземних студентів з усього світу. Усі викладачі школи мають вищу педагогічну освіту та професійний досвід.

Здебільшого навчання відбувається у школі «Le Château». Школа розташована в дуже красивій будівлі провансальського стилю, в спокійному кварталі всього за 800 метрів від центру міста і 1500 метрів від піщаних пляжів. Світлі та сучасні класи оснащені всім необхідним для навчання та відпочинку у перервах між заняттями. Інфраструктура школи включає 22 аудиторії та 4 літні класи, 17 додаткових аудиторій у літній період, бібліотеку, інтернет-центр та доступ Wi-Fi, а також ресторан самообслуговування.

У Ваш перший день будуть організовані збори, зранку екскурсія по місту, а після обіду усне та письмове тестування, яке допоможе визначити Ваш рівень і підібрати групу відповідного рівня.

Програми

Стандартний курс

До програми входить 20 уроків по 45 хвилин вивчення загальної французької мови. Заняття відбуваються вранці з 09.00 до 12.20 у групах до 12 осіб.

Стандарт плюс

Програма «Стандарт плюс» розрахована на людей, які бажають доповнити стандартний курс (20 уроків на тиждень) індивідуальними заняттями з викладачем (4 уроки на тиждень із вівторка по п’ятницю). Вранці Ви займатиметеся за програмою «Стандартний курс» у групах до 12 осіб, а після обіду проводитимуться індивідуальні заняття, які повністю відповідають вимогам учня.

Інтенсивний курс

Курс складається із 30 уроків на тиждень: 20 уроків на тиждень проходять за програмою «Стандартний курс» та 10 уроків на тиждень проходять після обіду в міні-групах (до 6 осіб).

Курс ділової французької мови у міні-групах

Цей курс розрахований на 2 тижні для людей, які мають щонайменше середній рівень володіння французькою мовою. У першій половині дня (з 09.00 до 12.20) акцентується увага на вдосконаленні навичок володіння французькою мовою у різних бізнесових ситуаціях та при роботі з документами. Післяобідні заняття (з 14.00 до 16.00) спрямовані на практичну складову мови. Навчання відбувається у міні-групах (до 4 осіб). Загальна інтенсивність навчання – 30 уроків на тиждень.

Курс підготовки до іспиту DELF

На цих заняттях студенти виконують підготовчі вправи для DELF, проходять репетиційний іспит та отримують додаткове домашнє завдання, спрямоване на кожний аспект іспиту. Загальна інтенсивність програми: 20 або 30 уроків на тиждень. Тривалість: 8, 12 або 16 тижнів.

Проживання

Резиденції

Залежно від рівня комфорту (бюджет, стандарт, люкс) проживання пропонується у 3 резиденціях: Castel Arabel, Aragon, Villa Nador. Тип розміщення одномісний або двомісний.

Проживання в сім’ї

Усі сім’ї ретельно відбираються школою, тому комфортне перебування в сім’ї та додаткове занурення у мовне середовище Вам гарантовано. В основному сім’ї знаходяться на відстані пішої ходьби до школи, але іноді потрібно скористатися громадським транспортом (до 30 хвилин їзди).

Розміщення можливе в одномісній або двомісній кімнаті.

Харчування: сніданки входять до вартості проживання. За бажанням за додаткову плату можна також замовити вечері в сім’ї (€45 на тиждень) та обіди у вихідні дні (€17 на тиждень).

Проживання в готелі

Готель “Ambassadeur”, з яким співпрацює школа, знаходиться за 200 метрів від піщаного приватного пляжу та центру міста Жуан-ле-Пен.

Повний комплекс послуг у чудовій атмосфері готелю, що потопає у зелені під блакитним небом. Готель “Ambassadeur” має 221 кімнату з усіма зручностями, басейн, 2 ресторани та спортивний зал.

Стандартний курс (20 годин на тиждень) від €249.

Стандарт плюс (24 години на тиждень) — від €445.

Інтенсивний курс (30 годин на тиждень) — від €375.

Ділова французька в міні-групах (30 годин на тиждень) €695.

Курс підготовки до іспиту DELF (30 годин на тиждень) €239.

Індивідуальні уроки, 1 урок – €49.

 

Проживання в сім'ї, що приймає:

 • Одномісне розміщення – €245 на тиждень*
 • Двомісне розміщення – €181 на тиждень*

*До вказаної вартості також входять сніданки і трансфер з/в аеропорт. Доплата за напівпансіон – €45 на тиждень.

Проживання в резиденції за тиждень

 • Одномісне розміщення — від €350.
 • Двомісне розміщення — від €175.

Проживання в готелі:

 • Одномісна кімната – €175 за добу (з 14.05 до 31.08 вартість складає €200).
 • Сніданок у готелі – €25 на день.

У вартість входять:

 • Заняття з обраної програми;
 • Письмове та усне тестування в перший день.

Додатково оплачується:

 • Реєстраційний збір – €50;
 • Авіапереліт;
 • Медичне страхування;
 • Консульський збір;
 • Проживання, харчування;
 • Трансфер з аеропорту Ніцци – €50 в один бік у вихідні дні і €80 в один бік у будні. Для мешканців сім'ї трансфер входить у вартість і можливий з 6:30 до 21:00;
 • Доплата за доставку документів для візи;
 • Послуги компанії.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ