Канікули на Мальті

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Мальта – острівний рай для тих, хто мріє підтягнути знання англійської мови і при цьому чудово відпочити та поніжитися у променях теплого середземноморського сонця.

Мовні навчальні центри на Мальті працюють цілий рік та пропонують як тривалі, так і короткострокові інтенсивні курси. Групи складаються з урахуванням віку та попереднього знання мови.

Дітям та підліткам Мальта пропонує провести чудові літні канікули на сонячному острові та витратити час з користю. Навчання, як правило, поєднує в собі уроки англійської мови та культурну програму, а також відпочинок на незрівнянних пляжах країни.

Для учнів проводять морські круїзи та екскурсії історичними місцями острова, наприклад, у Валетту. Курси ведуть висококваліфіковані викладачі, які застосовують новітні методики навчання та приділяють особливу увагу подолання мовного бар’єру. Завдяки цьому діти дуже швидко починають спілкуватися з однолітками і значно збільшують словниковий запас вже в перші дні перебування на Мальті.

Навчання на Мальті анітрохи не поступається курсам у Великій Британії, а прекрасний клімат є величезним плюсом. Адже хочеться не лише займатися навчанням, а й встигнути відпочити під час канікул. Ну і, звичайно, завести нових друзів із різних країн світу!

Якщо Ви плануєте влаштувати своєму чаду незабутні літні канікули, а також допомогти йому покращити знання англійської мови, звертайтесь до консультантів компанії Стаді Брідж і вони допоможуть Вам в організації поїздки. Досвідчені співробітники центру допоможуть підібрати відповідну мовну школу, нададуть детальну інформацію про навчальну програму та проживання на Мальті, а також допоможуть в оформленні документів для поїздки.

Для отримання більш детальної інформації дзвоніть нам за телефонами:
+38 044 461 9923
+38 050 166 6598
+38 098 513 1115