EC English Language Centres

EC English Language Centres
Розташування
м. Сан-Джуліан, Мальта
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 12 до 19
Програми
,
Детальна консультація

Система освіти на Мальті заснована на міцних британських традиціях, тому вивчення англійської на цьому шматочку раю серед Середземного моря нічим не поступається Туманному Альбіону. А влітку, коли душі хочеться сонця, моря та відпочинку – це взагалі найкраще місце на землі, де можна повчити англійську.

Програма вивчення англійської мови в European School of English акредитована мальтійським міністерством освіти. Тут працюють молоді, але висококваліфіковані викладачі, які знаходять індивідуальний підхід до кожного та приділяють усім необхідну кількість уваги.

Окрім навчання, учні мають можливість активно відпочивати, займатися спортом, відвідувати різноманітні екскурсії та просто насолоджуватися життям на одному з найкращих курортів у світі.

Навчальна програма

  • 20 уроків англійської на тиждень;
  • Вступний тест для визначення рівня підготовки учня;
  • Тест після закінчення курсу для визначення успішності;
  • По закінченні видаються сертифікати, що підтверджують навчання у школі;
  • Невеликі групи по 12 осіб.

Вільний час та відпочинок

На базі школи існують усі умови для занять спортом та активним відпочинком: спортивні зали, ігрові майданчики, футбольні поля тощо.

Окрім цього, в програму входить безліч екскурсій найцікавішими місцями на Мальті: острів Гозо, Мдіна, Валетте, круїз по Великій Гавані. Додатково діти можуть займатися дайвінгом та вітрильним спортом (оплачується окремо).

Проживання та харчування

Є можливість проживати в комфортабельних резиденціях (на базі приватної школи для молодших учнів, або на базі 4* та 3* готелів для старших учнів). Також можливе проживання у мальтійських сім’ях. Харчування триразове.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ