Поблет Ла Капейа/English Summer S.A.

Поблет Ла Капейа/English Summer S.A.
Розташування
м. Лас Масіас, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 5 до 14
Програми
Детальна консультація

Готель-спа в центрі лісу Поблета – ідеальне місце для літнього табору.

Розташування та навколишнє середовище

“La Capella” знаходиться в районі Есплуга де Франколі (Espluga de Francolí), зона Конка-де-Барбера (Conca de Barberá), назва земельної ділянки Лас Масіас (Las Masías), в безпосередній близькості до стародавнього монастиря Поблет. Резиденція оточена садами та лісами, що межують із красивою заповідною зоною “La Pena”.

Загальний опис та інфраструктура

Відомий готель-спа у стилі епохи класицизму складається із трьох будівель. У головному будинку розташовуються спальні кімнати, у другому будинку вчительські кабінети, класи, бібліотека та кімнати відпочинку. Третя будівля використовується загалом для спільних заходів, зборів і вечірок, місткістю до 300 осіб.

Спальні

Спальні для дівчаток та хлопчиків знаходяться на різних поверхах. Одне крило будівлі має в своєму розпорядженні кімнати місткістю на 4-6х осіб (двоярусні ліжка), з індивідуальними шафками і окремою ванною кімнатою (2 умивальники, 1 душ, 1 туалет). Інше крило будівлі пропонує кімнати місткістю на 4-6х осіб (двоярусні ліжка), з індивідуальними шафками та ванними кімнатами спільними на поверх.

Спортивні споруди

На території “La Capella” також розміщені численні спортивні споруди: майданчики для волейболу, футболу, бадмінтону, бейсболу, баскетболу та настільний теніс. Ба більше, учні “La Capella” користуються басейном та тенісним кортом, розташованими в “Las Masías”, що перетворює центр на ідеальний комплекс для літнього табору з вивченням іноземних мов.

Вартість від 850 € на тиждень.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ