Вальклара / English Summer S.A.

Вальклара / English Summer S.A.
Розташування
м. Вальклара, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 5 до 14
Програми
Детальна консультація

Приватний маєток у мальовничому селі

Розташування та навколишнє середовище

Резиденція-маєток знаходиться у Валькларі, маленькому мальовничому селі в зоні Конка-де-Барбера (Conca de Barberá area), близько 15 км від найдавнішого монастиря Поблет. Оточений красивим лісом у заповідній зоні, виділяється чудовий маєток 19 століття з прекрасним садом.

Загальний опис та інфраструктура

Маєток складається з двох будівель. У головному будинку розташовані приміщення для спільних заходів: кухня, їдальня, вітальня, бібліотека, пральня, театр, приміщення для дискотеки. У другому триповерховому будинку знаходяться спальні кімнати, а також навчальні класи та класи для гуртків за інтересами.

Спальні

Дівчата. Дівчатка розміщуються в основній будівлі маєтку, кімнати розташовуються на поверхах залежно від віку студенток. Спальні розраховані на 4-6 осіб максимум, двоярусні ліжка. У кожній кімнаті є шафи, а ванні кімнати розташовані навпроти спалень. На кожному поверсі одна із кімнат виділена для вожатих.

Хлопчики. Будівля, де розміщуються хлопчики, – новобудова, що стоїть поряд з основною будівлею маєтку. Має 2 поверхи з однаковими спальнями місткістю на 4-х осіб (2 двоярусні ліжка), з індивідуальними шафками та окремою ванною кімнатою (2 умивальники, 1 душ, 1 туалет).

Спортивні споруди

Окрім великого саду, в якому діти проводять більшу частину вільного часу, маєток у Валькларі має у своєму розпорядженні майданчики для волейболу, футболу, бадмінтону, бейсболу, баскетболу, тенісного корту та настільного тенісу. Муніципальний басейн знаходиться всього за кілька метрів від маєтку.

Вартість від 850 на тиждень.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ