Вища освіта в Іспанії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Іспанія пишається не лише своєю красою та приголомшливими пейзажами, а й рівнем освіти. Навчання в цій країні – це насамперед престиж. Але міжнародних студентів, у тому числі українців, приваблює не лише високий рівень навчання, а його відносно невисока вартість. У державних університетах навчання коштуватиме близько 1500 євро, у приватних – від 4500 євро. Це значно нижче, ніж в інших європейських містах.

Закінчивши ВНЗ та здобувши вищу освіту в Іспанії, можна влаштуватися на роботу, а також надалі переїхати на ПМЖ. Така перспектива у поєднанні зі здобутими знаннями та професією стає ідеальними умовами для мешканців України.

Чим примітні ВНЗ Іспанії?

Як у будь-якій європейській країні, в Іспанії освіта будується на інших засадах порівняно з Україною. Тут студенту надається свобода вибору. Можна, крім профілюючих предметів, вибрати додаткові, отримуючи іншу спеціалізацію. Міжнародні студенти можуть отримати студентський квиток, який дозволяє підробляти у вільний час від навчання. Проте квиток обмежує робочий час – до 20 години на тиждень.

До важливих переваг вищих навчальних закладів належить:

  • Високі стандарти освіти, контрольовані державою;
  • Котирування диплома про вищу освіту в багатьох країнах завдяки Болонській угоді, на основі якої працюють ВНЗ Іспанії;
  • Можливість вибору мови, якою переважно хочеться вчитися – англійська або іспанська (або та й інша);
  • Низький прохідний бал для вступу до низки університетів (5-6 балів, що виходять при омологації українського диплома);
  • Сучасне оснащення аудиторій, величезна науково-технічна база – всі за європейськими стандартами, що створюють повний комфорт для студентів.

Українець, здобувши диплом про вищу освіту в Іспанії, має ті ж права на працевлаштування, що й місцеві жителі. Це дає величезну перевагу під час пошуку роботи. До того ж наявність диплома про іспанську освіту стане великим привілеєм в Україні, якщо було прийнято рішення розвивати кар’єру вдома.

Як здобути вищу освіту в Іспанії для українців: особливості та нюанси

Кожна система освіти має свої нюанси, і іспанська – не виняток. Університети висувають свої вимоги щодо умов вступу. Залежно від рівня ВНЗ, його традицій, такі умови:

  • Єдиний для всіх міжнародних абітурієнтів іспит PCE, в рамках якого необхідно скласти 3 предмети та 4 за бажання підняти загальний бал;
  • Зовнішнє тестування для іноземців PAU.

Зі вступом до приватних університетів все набагато простіше – навчальні заклади не вимагають зовнішнього попереднього тестування і готові взяти іноземного студента з дипломом про середню освіту на руках.

Навчання в Іспанії – це низка нюансів. Щоб організувати навчання та гарантовано стати студентом іспанського ВНЗ, необхідно зібрати документи, а також знати про правила, які диктуються певним навчальним закладом. Тож не ризикуйте, звертайтесь до нас. Ми допоможемо вам вступити до будь-якого іспанського навчального закладу, повністю позбавивши вас паперової та організаційної тяганини.