ESEI міжнародна бізнес-школа

ESEI міжнародна бізнес-школа
Розташування
м. Барселона, Іспанія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

ESEI міжнародна бізнес-школа в Барселоні – одна з найвідоміших бізнес-шкіл в Іспанії, що працює за британською системою. Освіта тут ведеться англійською мовою, а основний потік студентів із 25 країн Європи. Міжнародна атмосфера, індивідуальний підхід з урахуванням усіх здібностей студента, першокласні викладачі з величезним практичним досвідом роблять школу ESEI справді унікальним місцем для здобуття престижної освіти та диплому міжнародного зразка.

Серед переваг цієї бізнес-школи варто виділити такі:

  • У школі діє програма стажування у провідних багатонаціональних компаніях. Це дає студентам можливість отримати практичні знання ще під час навчання у школі та вибрати для себе роботу після закінчення;
  • Школа щорічно проводить ярмарок вакансій, який відвідують потенційні роботодавці з різних країн світу;
  • Більше 750 найкращих студентів ESEI отримують спонсорську допомогу від компаній, які входять до ТОП-100 згідно з даними Британської фондової біржі;
  • Навчання, отримане в перші два роки, підтверджується системою кредитів та кваліфікацій (QCF) Великої Британії, а після третього року навчання видається диплом британського університету Дербі. На майбутнє ESEI вже підписав угоду з NCC Education для надання дипломів бакалавра з бізнес-адміністрування університету Вустера;
  • Школа надає своїм студентам можливість розпочати навчання в Барселоні, а продовжити його в одному з кількох кампусів, розташованих в інших країнах світу.

Міжнародна бізнес школа ESEI пропонує наступні програми навчання

Програма бакалаврату

“Економіка та організація виробництва” (BA (Hons) in Business Studies). Для отримання цього диплому потрібно провчитися 3 роки – 2 роки в кампусі Барселони, а на третій рік заняття проводиться онлайн для того, щоб можна було працювати і вчитися або переїхати за кордон для стажування.

Вартість: €9 900 на рік + €150.

Магістерські програми

“Цифровий маркетинг”. Ця програма навчання створена за підтримки Google. До курсу входить вивчення наступних тем: AdWords, SEO, аналітика, соціальні медіа, email маркетинг, відеомаркетинг, дизайн і можливості взаємодії з користувачем.

Вартість: €8 400 + €150.

Управління підприємством

Серед тем курсу: введення у менеджмент, бізнес-технології, стратегія та довкілля, міжнародний бізнес-менеджмент, управління фінансами, цифровий бізнес, інновації та розвиток кар’єри, аутсорсинг.

Вартість: €6 900 + €150.

Підприємництво у цифровій сфері

Ця програма дає знання з таких тем як: введення в менеджмент, підприємництво, маркетинг для стартапів, формулювання стратегії, професійні комунікативні навички, ведення бізнесу онлайн, соціальне підприємництво та ін.

Вартість: €6 900 + €150.

Туризм та управління готельним і ресторанним бізнесом

Серед тем даного курсу: введення в менеджмент, управління готелем, управління відносинами з клієнтами, менеджмент у міжнародному бізнесі, глобальний туризм, цифровий бізнес, туристична індустрія та навколишнє середовище, інновації та туризм, бренди та маркетинг у туризмі та ін.

Вартість: €6 900 + €150.

Маркетинг та комунікації

Курс включає наступні теми: введення в менеджмент, стратегічний маркетинг, розробка та просування торгової марки та інновації, стратегічне управління засобами зв’язку, цифровий бізнес, професійний розвиток, PR, соціальні медіа та брендові комунікації.

Вартість: €6 900 + €150.

Міжнародні відносини та міжнародне ведення бізнесу

Теми, що розглядаються в рамках курсу: введення в менеджмент, геополітика, Європейський Союз, регіональні спеціалізації, міжнародний бізнес-менеджмент, ведення бізнесу у світі, управління фінансами, інновації, PR і комунікації.

Вартість: €6 900 + €150.

Спеціалізовані програми MBA

Ця програма дає можливість обрати одну з однорічних магістерських програм та набрати 60 кредитів згідно з Європейською системою трансферу та накопичення кредитів. Потім ви можете продовжити навчання, вибравши спеціалізовану програму MBA та отримавши 120 кредитів.

Вартість: €6 900 + €150.

Також школа ESEI пропонує літні та короткострокові курси за напрямками: міжнародні відносини та бізнес, туризм та управління готельним і ресторанним бізнесом, підприємництво у цифровій сфері, бізнес-менеджмент, маркетинг та комунікації.

Проживання

Бізнес-школа ESEI співпрацює з різними агентствами, які надають студентам житло. Серед можливих варіантів проживання у резиденціях, окремих квартирах-студіях чи на квартирі у парі з іншим студентом. Агентство підбирає житло з урахуванням ваших побажань і потреб.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ