Вища освіта в Китаї

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта в Китаї | Освіта за кордоном

Китай, з його тисячолітньою історією і культурою, стає все привабливіше у сфері бізнесу і науки. Країна, що вразила світ економічним зростанням, продовжує нестримно розвиватися і підкорювати нові вершини. Багато в чому китайці зобов’язані такому успіху своїй системі освіти, адже держава строго контролює увесь освітній процес і виплачує гідні стипендії студентам з найвищими показниками в навчанні.

Причому, іноземні студенти також можуть розраховувати на стипендію, яка повністю або частково покриває вартість навчання.

У Китаї налічується понад сотня університетів, при цьому єдиної програми навчання не існує. Хоча багато в чому система вищої освіти копіює європейську, в одному університеті не читаються сотні дисциплін, як в європейських учбових закладах. Кожен ВНЗ має свою спеціалізацію – технічний, лінгвістичний, педагогічний, медичний і так далі. Факультативні зайняття в університетах, як правило, безкоштовні, і пропонується широкий спектр дисциплін від китайської кухні до каліграфії.

Дев’ять кращих та престижніших університетів входять до групи К- 9, дипломи яких високо цінуються не лише в Китаї, але й в інших лідируючих країнах світу.

Як і у нас, навчальний рік починається тут з 1 вересня і закінчується на початку липня. Щоб отримати диплом бакалавра вчитися доведеться чотири – п’ять років, а для диплому магістра знадобиться ще додатково два-три роки. Але освіта в Китаї дійсно коштує витрачених зусиль. Окрім високого рівня підготовки та міжнародного досвіду, навчання в Китаї також дає можливість значно заощадити. Вчитися тут в рази дешевше, ніж в Європі, а витрати на проживання та харчування не високі.

Для іноземних студентів також існує маса можливостей поєднувати роботу і навчання, подорожувати по країні і знайомитися з культурою та традиціями. А в майбутньому китайський диплом відкриє Вам двері багатьох міжнародних компаній, які ведуть справи з КНР та іншими азіатськими країнами.