Пекінський Професійний Інститут Nong Ye

Пекінський Професійний Інститут Nong Ye
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Пекінський професійний інститут – сільськогосподарський загальний професійний навчальний заклад вищого рівня з повним навчальним днем, який має історію 50 років.

Інститут підпорядковується Пекінській сільській робочій раді. Створений у червні 2011 року об’єднанням двох інститутів – Пекінський сільськогосподарський інститут (заснований у 1958 році) та Пекінський сільськогосподарський інститут управлінських кадрів (заснований у 1984 році). 25 квітня 2002 року інститут розпочав офіційну роботу. У травні 2003 року та грудні 2004 року інститут об’єднав два Пекінські інститути (Пекінський інститут міського та сільського будівництва та Пекінський інститут Механізації сільського господарства), на території яких створив дві філії.

На даний момент інститут має 4 філії з різними напрямками в навчанні, що розвиваються за єдиним плануванням. До липня 2008 року інститут займав територію загальною площею 845 470 кв. м, загальна будівельна площа 261 000 кв. м. В інституті створено 9 факультетів: садівництво, ветеринарний лікар тваринництва, гідротехнічне будівництво, управління економіки, фінанси та бухгалтерія, секретар, сучасне службове управління, інформаційна технологія, елементарний відділ та два філіальні інститути, зареєстровано 13 тисяч студентів, більше 900 викладачів та службовців.

У липні 2008 року інститут був обраний в якості найкращих ста національних навчальних закладів у проекті «Вищий державний дослідно-показовий професійний інститут.

Програма навчання для іноземних студентів на базі атестату за 9 клас:

Без вступних іспитів, без сертифікату HSK, з нульовим знанням китайської мови.

Програма: мова + факультет економіки та менеджменту.

Спеціальність: економіка (міжнародна торгівля).

Термін навчання: 5 років, після закінчення видається диплом про вищу професійну освіту (не бакалавр).

Проживання: гуртожиток, кімната для іноземних студентів (розміщення 3-місне, в кімнаті душ, туалет, кондиціонер). На поверсі кухня загального користування, за бажанням можна готувати їжу.

Вартість навчання $2 500 на рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ