Вища освіта у Франції

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта Франції представлена ​​трьома визнаними у всьому світі освітніми рівнями: ступенем Лісанса (бакалавр), ступенем Майстер (магістратура) та ступенем Доктора (аспірантура). Залежно від специфіки освітньої програми, існують інші рівні у французькій системі вищої освіти. Жителі Франції та іноземні громадяни можуть здобути вищу та професійну освіту, як у ВНЗ, так і у спеціалізованих навчальних закладах.

Студенти-іноземці мають перевагу для здобуття вищої освіти у Франції, оскільки вони можуть вступити до університетів без вступних іспитів. Ви можете вступити до французького університету відразу після закінчення школи, оскільки французькі університети не вимагають року навчання у вітчизняному вузі.

Сертифікат DELF/DALF підтверджує рівень знання французької мови та атестат про повну середню освіту є основними вимогами для вступу до французького ВНЗ. Ще однією перевагою навчання у ВНЗ Франції є те, що 75% випускників успішно працевлаштовуються у міжнародних компаніях, а 50% студентів підписують контракти з роботодавцями, ще не закінчивши навчання.

Менеджери компанії «Study Bridge» можуть надати Вам детальну інформацію про вищу освіту у Франції, підібрати відповідний ВНЗ, допоможуть з оформленням документів, отриманням візи, бронюванням квитків, трансфером, пошуком житла та ін.

 

Хочете дізнатися більше? Телефонуйте: 

+38 044 461 9923,
+38 050 166 6598,
+38 098 513 1115