Вища освіта у Великій Британії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта у Великобританії (Англії) | Освіта за кордоном

Вища освіта в Англії є однією з найбільш престижних у світі. Високі стандарти навчання у поєднанні з передовими освітніми методиками дозволяють британським університетам випускати фахівців, диплом яких визнають в Європі, США, Канаді, Австралії та інших країнах. Щороку у світовому рейтингу учбових закладів британські ВНЗ займають передові місця.

Хоча вища освіта у Великобританії (Англії) платна, британські університети є найбільш популярними серед іноземних студентів.

Вартість навчання в Англії досить висока, але така інвестиція окупається сповна – з дипломом британського університету Ви з великою вірогідністю отримаєте високу посаду в кращих міжнародних компаніях по всьому світу.

Диплом університету Великобританії – це свого роду візитна картка вашого успішного початку кар’єри. Високий рівень підготовки, цінні знання і практичні навички, які ви придбаєте в стінах університету, допоможуть в подальшому просуванні на топові посади.

Університети Великобританії (Англії) для українських студентів

На сьогодні у Великобританії зареєстровано більше ста державних вищих учбових закладів.

Система освіти в Англії відрізняється від української. Програма середньої освіти для англійських школярів триває 13 років, замість наших 11. Останні 2 роки навчання в школі англійці вивчають декілька основних предметів, необхідних для вступу до університету.

Тому для вступу до Вузів Великобританії (Англії) українським студентам спочатку необхідно закінчити дворічну програму під назвою A – Level (чи, як альтернатива – IB).

Система навчання в університетах Англії має 3 ступені підготовки :

Бакалавріат (тривалість навчання : 3-4 роки залежно від ВНЗ).

Магістратура (1 або 2 роки після отримання ступеня бакалавра).

Докторантура (3-4 роки після закінчення магістратури).

Навчання традиційно в усіх ВНЗ починається у вересні, навчальний рік поділений на 2 семестри або 3 триместри.

Переваги вищої освіти в Англії:

Отримання диплому, який високо цінується в усіх країнах світу. Величезний вибір напрямів і спеціальностей – Ви зможете вибрати навчання будь-якої вподобаної професії.

Можливості отримання стипендії або гранту на навчання, що значно заощадить кошти на освіту.

Високий рівень підготовки британських університетів, отримання цінних знань і практичних навичок для успішного працевлаштування.

Вступ без складання додаткових іспитів (в університетах Англії немає вступних тестів, лише творчий конкурс на деякі спеціальності).

Ви зможете значно поліпшити і попрактикувати англійський на найвищому рівні. В період навчання в університетах зі списку recognized bodies, ви маєте право працювати 20 годин в тиждень.