University of Brighton (Брайтонський університет)

University of Brighton (Брайтонський університет)
Розташування
м. Брайтон, Великобританія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Заснований у 1859 році, але отримав статус університету тільки в 1992 році, University of Brighton є досить молодим, але перспективним ВНЗ. Відмінною рисою даного університету є велика кількість актуальних спеціалізованих програм, які, до того ж, добре адаптовані і під іноземних студентів.

Щорічно університет підвищує свої позиції у рейтингах, а також отримує нагороди за грамотну організацію навчального процесу та якість викладання дисциплін:

  • Відповідно до досліджень центру світових університетських рейтингів CWUR університет входить у топ 2.9 відсотка з 27,770 ВНЗ світу;
  • Рівень задоволеності студентів навчанням у University of Brighton є одним з найвищих по країні. 81% студентів відзначають цей ВНЗ за професіоналізм та дружню атмосферу;
  • Випускники мають добрі перспективи працевлаштування, адже за час навчання вони всі проходять практику у провідних компаній на ринку праці. Серед них Deutsche Bank, Nike, Goldman Sachs London, American Express, Microsoft, Panasonic, IBM, BBC;
  • 95% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після закінчення ВНЗ;
  • Згідно з даними Британської Ради, курс англійської мови як іноземної є найкращим у Великобританії і входить до топ 2% усіх акредитованих центрів у світі;
  • За якістю досліджень університет входить у топ 60 кращих дослідницьких університетів;
  • Згідно з REF 2014 ВНЗ зайняв 30-те місце за ступенем важливості отриманих результатів науково-дослідних робіт. З них 92% визнано на міжнародному рівні;
  • На території університету діє понад 200 спільнот за інтересами, а також 60 спортивних секцій, фітнес студії, тренажерні зали, басейни, тенісний корт, футбольні майданчики;
  • У 2016 році “People & Planet” віддав University of Brighton друге місце по країні за екологічність та захист навколишнього середовища.

Університет складається з 13 шкіл, що пропонують близько 500 спеціалізацій бакалаврату, магістратури та докторантури.

Школа прикладних соціальних наук: прикладна психологія та кримінологія; прикладна психологія та соціологія; політика; соціальна політика та практика; соціальні науки; соціальна робота; психотерапія.

Школа архітектури та дизайну: архітектура; архітектура інтер’єру; технологія дизайну продукції з здобуттям професійного досвіду; дизайн спорттоварів із здобуттям професійного досвіду; менеджмент, практика та право в архітектурі; міське планування.

Школа мистецтв: 3D дизайн; мода та бізнес; модні комунікації та підприємництво; Образотворче мистецтво; скульптура; графічний дизайн, ілюстрація; текстильна промисловість та підприємництво; друкована графіка.

Брайтонська школа бізнесу: управління підприємством; управління підприємством та маркетинг; міжнародне ділове адміністрування, бухгалтерія та фінанси; економіка; фінанси та інвестування; право; право та бізнес; право та кримінологія.

Медична школа Брайтона та Сассекса, яка видає ступеня бакалавра медичних наук та бакалавра хірургії.

Школа інформаційних технологій, інженерної справи та математики: авіаційне машинобудування; автомобільне машинобудування; комп’ютерні науки; розробка цифрових ігор; електротехніка та електроніка; електроніка та комп’ютерний інжиніринг; математика; машинобудування; програмування.

Школа педагогіки: викладання у молодшій школі; викладання англійської мови у молодшій школі; викладання у середній школі: математики, біології, хімії, географії, сучасних іноземних мов, фізики, релігії, образотворчого мистецтва та дизайну.

Школа охорони здоров’я: клінічна практика; охорона здоров’я та соціальний захист; акушерство; Сестринська справа; парамедицину; фізіотерапія, громадська охорона здоров’я; педіатрія.

Школа довкілля та технологій: архітектурна технологія; цивільне будівництво; управління будівництвом; науки про Землю та океан; науки про довкілля, географія; геологія.

Школа гуманітарних наук: англійська мова та література; англ. мова та лінгвістика; історія моди; глобалізація: історія, політика, культура; історія мистецтва та дизайну; історія, література та культура; філософія, політика та етика; візуальна культура.

Школа медіа: дизайн для цифрових медіа; цифрова зйомка; теорія масових комунікацій; медіа, індустрія та інновації; виробництво телевізійних та цифрових медіа, журналізм для мультимедійного мовлення, фотографія.

Школа фармацевтики та біомолекулярних наук: біологічні науки; біомедичні науки; хімія; екологія; фармацевтичні та хімічні науки, фармакологія.

Школа спорту та організації сервісу: міжнародна організація заходів; міжнародне управління готельним та ресторанним бізнесом; міжнародна організація туризму; журналістика; фізичне виховання; спорт та фітнес; спортивна журналістика; спортивні науки.

Проживання

Університет пропонує кілька варіантів розміщення в Брайтоні та Істборні. Студенти можуть проживати в університетських резиденціях, де вони отримують окрему кімнату, але спільно використовують кухні та душові. Другий варіант – це проживання у будинках для студентів, де кожен винаймає кімнату в будинку на 4-5 осіб. Кухня та ванна кімната застосовуються разом. Іноземні студенти також часто обирають варіант проживання в сім’ях, які приймають, які університет спеціально підшукує для них. Усі кімнати відповідають високим стандартам життя та обладнані всім необхідним, включаючи Wi-Fi.

 

Навчання - від £13,920 за рік.

Проживання та харчування - від £6,520 за 40 тижнів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ