Вища освіта у Чехії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Багато молодих та амбітних людей мріють про вищу освіту за кордоном, про працевлаштування в престижній компанії, про карколомну кар’єру, а для цього необхідно вступити до дорогого престижного ВНЗ. Проте мало хто з них знає, що державні ВНЗ Чехії надають всім студентам можливість здобути вищу освіту чеською мовою безкоштовно, при тому, що дипломи чеських університетів користуються заслуженою повагою у всьому світі, а випускники без проблем працевлаштовуються у найавторитетніших компаніях світу.

Отже, трохи про те, які ж переваги має вища освіта в Чехії.

Не зайвим буде нагадати ще раз, що чеські державні університети пропонують безкоштовну освіту, якщо ви відповідаєте вступним вимогам і знаєте чеську мову. Якщо ж ви не знаєте чеської мови, то університети надають підготовчі курси з вивчення чеської, які в Чехії коштують набагато дешевше, ніж той же курс англійської в будь-якій іншій країні.

Другою перевагою є те, що Чехія знаходиться в Шенгенській зоні, тому, отримавши студентську візу, ви зможете безперешкодно подорожувати Європою.

Хочеться нагадати про якість освіти, яка визнана дуже високою, оскільки освітні програми в Чехії мають отримувати акредитацію міністерства освіти Чехії.

Наступною перевагою є можливість залишитися в країні після отримання чеського диплома. З дипломом чеського університету, і знаючи чеську мову, ви зможете влаштуватися на роботу, і на законних підставах отримати дозвіл на проживання в Чехії. Більш того, іноземці в Чехії можуть влаштуватися на роботу як у приватні компанії, так і в державні структури.

Неможливо не згадати про величезний вибір освітніх програм та курсів, наданих у Чехії. Це і програми бакалаврату, магістратури, докторські, сертифікатні, короткострокові, мовні програми, програми МBA, програми підготовки до університету, канікулярні програми, спортивні програми, програми стажувань та ін.

І нарешті, ще однією з переваг є сама країна – дивовижна, яка вражає своїми традиціями та архітектурними пам’ятками; з лояльними та дружелюбними людьми; з унікальною природою та сучасною інфраструктурою. І всім цим ви зможете насолодитися, здійснюючи свою мрію та отримуючи заповітну престижну вищу освіту за кордоном.