Anglo-American University

Anglo-American University
Розташування
м. Прага, Чехія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Спеціальності, які пропонує інститут, дають учням теоретичні знання та практичні навички, завдяки яким випускники без труднощів знайдуть роботу на високому професійному рівні. Навчання проходить у невеликих групах, де особливе значення надається розвитку власної думки, творчому застосуванню отриманих знань на практиці. Anglo-American University у Празі співпрацює з партнерськими університетами у США: University of Hawai та Central Michigan University. У рамках програми «3+1» перші три роки навчання проходять у Празі, протягом четвертого року студент продовжує навчатися в одному з партнерських інститутів, де закінчує американський бакалаврат.

Інститут знаходиться у міжнародній програмі ERASMUS, що дозволить студентам навчатися в інших країнах Європи. Також інститут має двосторонні угоди з такими університетами Європи:

 • Австрія — Fachhochschule des BFI Wien;
 • Нідерланди — Hogeschool Zuyd;
 • Англія — University of Salford;
 • Туреччина — T.C. Yeditepe University;
 • Фінляндія — HAMK University of Applied Science.

Уже 20 років Anglo-American University, який є найстарішим приватним університетом у Чеській Республіці, пропонує якісну вищу освіту англійською мовою. На сьогодні в Англо-Американському Інституті навчаються понад 700 студентів. З моменту свого заснування (1990 року) в інституті навчалися студенти з більш ніж 60 країн світу. В університеті працюють викладачі зі ступенем доктора Єльського університету, Стенфорда та інших престижних, не лише американських університетів. Випускники успішно знаходять себе на ринку праці на батьківщині чи за кордоном як підприємці або провідні працівники національних і транснаціональних компаній, організацій, установ і дипломатичних служб.

Своїм міжкультурним середовищем та індивідуальним підходом Англо-Американський Інститут створює унікальне середовище для якісної освіти студентів. Навчання проходить лише англійською мовою і засноване на американських і британських традиціях. Інститут створює інтерактивне середовище навчання у малих групах з акцентом на незалежне мислення, наукове мислення та вдосконалення навичок письмового та усного вираження.

Інститут розташований у красивому історичному палаці Лицарів Мальти неподалік Карлового мосту. Розташований у красивій частині Праги за кілька хвилин ходьби один від одного.

Англо-американський інститут пропонує такі спеціальності:

 • Business Administration;
 • Humanities, Society and Culture;
 • Politics & Society;
 • Comparative Law;
 • International Relations and Diplomacy;
 • Applied Sociology and Public Policy.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ