Аграрний університет

Аграрний університет
Розташування
м. Прага, Чехія
Тип школи
ВНЗ
Мови
чеська, англійська
Програми
Детальна консультація

Диплом бакалавра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» видається державним європейським університетом – Чеським аграрним університетом у Празі. Навчання проводиться англійською.

Швейцарський диплом «Міжнародний готельний менеджмент» видається Hotel Institute Montreux, інститутом SEG, світовим лідером у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

Навчання проводиться англійською. Диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент в індустрії гостинності та міжнародний бізнес» видається Cezar Ritz Colleges Switzerland, інститутом SEG. Навчання проводиться англійською.

Чеський Аграрний університет у Празі у 2006 році відзначив своє сторіччя.

Історія становлення Аграрного університету в Празі бере свій початок з 1906 року. Спочатку було засновано один факультет при технічному університеті в Чехії, де активно розвивалася як наукова, так і дослідницька діяльність. Процес формування майбутнього університету було зупинено у зв’язку з початком Першої світової війни, але суттєве піднесення після її закінчення значно просунуло процес становлення університету на новий рівень.

Чеський Агротехнічний університет сьогодні – це сучасний комплекс знань. Постійно розширюючи напрями вивчення предметів, університет почав приділяти велику увагу аспектам екології, готувати кваліфікованих менеджерів у сфері економіки та управління сільського та народного господарства, а також вивчити діяльність міжнародних організацій.

Щорічно вища освітня установа пропонує вивчення обраної спеціальності на основі триступеневої Болонської угоди, пропонуючи:

  • 34 навчальні програми бакалавра;
  • 49 програм для ступеня магістратури;
  • 19 програм для бажаючих отримати ступінь докторантури.

Це збалансований та сучасний підхід до освіти, що відповідає всім європейським нормам і традиціям. Зміцнюючи свої позиції у контексті загальноприйнятих європейських знань у Європі, університет щороку прагне відповідати рівню міжнародної освіти. Щорічно в закладі навчається понад 18 000 студентів.

Чеський Агротехнічний університет – це вдосконалений комплекс, який передбачає не тільки здобуття кваліфікованих знань, а й організацію всіх умов для проживання студентів, заняття спортом і відпочинком. Університет має власний парк, оранжереї, бібліотеку та лабораторії.

Форма навчання:

Р — очна форма навчання;

К — комбінована форма навчання;

А — навчання англійською мовою.

Факультети:

ЕФ — Економічний факультет;

ФА — Факультет агробіології;

ТФ —Технічний факультет;

ФЛД — Факультет лісової та деревообробки;

ФОС — Факультет довкілля;

ІТС — Інститут тропіків та субтропіків;

ІОК — Інститут освіти та консалтингу.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ