University of New York in Prague

University of New York in Prague
Розташування
м. Прага, Чехія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

З 1998 року UNYP пропонує найкращу англомовну вищу освіту в Центральній Європі в галузі комерційної діяльності, комунікацій, міжнародних відносин, літератури та психології. UNYP пропонує акредитовані програми англомовного навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра як офіційно визнаний вищий навчальний заклад Чеської Республіки та у співпраці з престижними міжнародними університетами США та Європи.

На сьогодні в університеті навчається понад 700 студентів із понад 60 різних країн світу. В університеті майже 1000 випускників по всьому світу. Понад 90 викладачів із 16 різних країн світу. Для більшості викладачів університету англійська є рідною мовою, 79% викладачів мають ступінь кандидата наук та еквівалентний або найвищий професійний ступінь.

Зараз міжнародний досвід більш важливий для здобуття якісної освіти, ніж будь-коли. UNYP пропонує навчання у красивому місті в серці Європи за насиченими акредитованими програмами шанованих освітніх закладів США, Швейцарії та Великої Британії.

Лекції читають дипломовані та досвідчені викладачі міжнародного рівня, які використовують сучасні методики, що стимулюють самостійне мислення, заохочують відкритість і активність, для студентів з культурно та географічно різноманітних груп, що відображають різноманіття сьогоднішнього та завтрашнього світу. Студентів навчають та направляють викладачі, які прагнуть розвинути їхнє критичне мислення, аналітичні та лідерські навички, вміння вирішувати складні завдання та приймати рішення, необхідні для успішної кар’єри та повноцінного життя у 21-му столітті.

Варіанти навчання

Навчання за європейською програмою, акредитованою в Чехії

Ця трирічна програма схвалена Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки та надає власнику ступеня право використовувати скорочення «Bc» після свого імені. Студенти можуть або вступити на денне відділення, або проходити навчання у вихідні дні, що є ідеальним вибором для тих, хто працює.

Навчання за американською програмою

Після закінчення навчання за цією чотирирічною американською програмою присуджується американський ступінь бакалавра коледжу Empire State College у Нью-Йорку. Empire State College – це навчальний заклад, акредитований у США Комісією з вищої освіти Асоціації вищих та середніх навчальних закладів середньоатлантичного регіону. Цей ступінь ідентичний тому, який отримують американські студенти після закінчення навчання.

Навчання за програмою отримання подвійного ступеня (чеського та американського)

Студенти, які навчаються за американською програмою за спеціальністю «Бізнес-адміністрування», «ЗМІ та теорія комунікації» або «Міжнародні економічні відносини» можуть за бажання скласти чеські державні іспити після завершення навчання. При успішному складання іспитів студенти отримують подвійний ступінь: американський ступінь Empire State College та чеський ступінь UNYP.

Вимоги до знання англійської мови

1. Для навчання на програмах бакалаврату:

 • TOEFL – результат не менше 197 (комп’ютерний тест), 530 (паперовий тест) або 71 (Інтернет-тест) балів;
 • IELTS – результат не менше 5,5 балів;
 • FCE – результат A або B.

2. Для навчання за програмою магістра:

 • від 570 балів для паперового тесту;
 • від 230 балів для комп’ютерного тесту;
 • від 88 балів для Інтернет-тесту;
 • або від 6,5 балів за тестом IELTS.

Спеціальності

Бакалаврат:

 • бізнес-адміністрування;
 • ЗМІ та теорія комунікації;
 • міжнародні економічні відносини;
 • психологія;
 • англійська мова та література.

Магістратура:

 • Магістр професійної комунікації та зв’язків з громадськістю;
 • Магістр клінічно-консультативної психології;
 • Магістр міжнародного та комерційного права.

Американський ступінь бакалавра: за 1 рік навчання /30 залікових балів = 10 предметів 180 500 чеських крон (близько 9000 дол. США).

Європейський ступінь бакалавра: за 1 рік навчання 140 000 чеських крон (близько 7000 дол. США).

Ступінь магістра: 110 000-175 000 чеських крон за рік навчання (5800-9300 дол. США).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ