Пекінський Інститут Нафтохімічних Технологій

Пекінський Інститут Нафтохімічних Технологій
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Пекінський Інститут нафтохімічних технологій був створений у 1978 році і став одним із ключових інститутів Китаю у сфері вищих навчальних закладів. Інститут займає територію площею 299 078 квадратних метрів, складається з двох кампусів. Є 17 аудиторій для практичних занять, 17 навчальних експериментальних центрів та лабораторій, а також багата бібліотека книг.

Побудований сучасний комплекс для реалізації навчання, інформаційних та адміністративних приміщень, навчальних аудиторій, також інвестовано багато коштів для внутрішніх та зовнішніх спортивних об’єктів та споруд. Є кілька гуртожитків. Гуртожитки для іноземних студентів відрізняються підвищеним рівнем комфорту.

В інституті існують програми спільно з Пекінським Хіміко-Технологічним Університетом, а також з Китайським Нафтовим Університетом (Пекін) та іншими університетами з нафтохімічними спеціальностями про спільне проведення захисту ступеня магістранта.

Крім того, на відділенні міжнародної освіти та кафедри підвищення кваліфікації здійснюється міжнародний обмін студентами, та ведеться подальше навчання і підвищення рівня кваліфікації у працюючого населення у сфері нафтохімічних технологій. Інститут прагне, поряд із навчанням студентів за спеціальністю, підвищувати його інтелектуальний рівень і культуру поведінки.

Багато випускників ВНЗ отримали вчений та докторський ступінь, 8000 колишніх випускників працюють у великих нафтових компаніях і обіймають як керівні посади, так і висококваліфіковані інженерно-технічні спеціальності.

У січні 1995 року інститут спільно з Норвезьким Університетом Технологій підписав першу міжвузівську угоду про обмін інформацією та співробітництво. Ведеться спільна робота з Норвегією, США, Канадою, Францією, Росією, Великою Британією, Німеччиною, Кореєю, Гонконгом й іншими країнами та регіонами, близько 30 університетів та дослідницьких інститутів підписали угоду про спільну співпрацю та на участь академічних обмінів, наукових спільних досліджень, конференцій, експериментів, взаємного обміну студентами.

Програма навчання для іноземних студентів після 11 класу

1. Мовні курси.

Без вступних іспитів, без сертифікату HSK, з нульовим знанням китайської мови.

Термін навчання – 1 рік.

Після річних курсів китайської мови студенти можуть скласти іспит HSK та отримати сертифікат.

HSK – стандартизований кваліфікаційний іспит з китайської мови для осіб, які не є носіями китайської мови, а саме іноземних студентів, закордонних китайців та представників етнічних меншин, які проживають у КНР.

2. Мовні курси + факультет.

Спеціальність – “Маркетинг”

Без вступних іспитів, без сертифікату HSK, з нульовим знанням китайської мови.

Термін навчання – 4 роки, після закінчення видається диплом бакалавра.

3. Мовні курси + факультет (інші спеціальності).

Без вступних іспитів, без сертифікату HSK, з нульовим знанням китайської мови.

Термін навчання – 5-6 років, після закінчення видається диплом бакалавра.

4. Факультет.

Умови вступу: атестат про повну середню освіту (11 класів) та сертифікат HSK 4 рівня. Вступні іспити складати не потрібно, перед вступом проводиться співбесіда. Результат відомий наступного дня.

Тривалість навчання – 4 роки, після закінчення видається диплом бакалавра. Мова викладання – китайська.

Факультети та спеціальності

  1. Матеріали та хімічне машинобудування: хімічне машинобудування, прикладна хімія, інженерне матеріалознавство.
  2. Інженерно-механічний: технологічне обладнання та інженерія, план виробництва механізму та автоматики, теплова енергія та енергетична інженерія, екологічна інженерія, машинобудування, вимірювання та контроль технологій і обладнання, транспортування та зберігання нафти та газу.
  3. Факультет інформаційної техніки: автоматизація, електротехніка та автоматика, інженерія зв’язку, комп’ютерна наука та техніка.
  4. Факультет економіки та менеджменту: міжнародна економіка та торгівля, управління інформацією, управління бізнесом, бухгалтерський облік.
  5. Факультет гуманітарної та суспільної науки: громадські роботи, туризм, управління в туризмі.
  6. Кафедра математики та фізики: інформаційна та обчислювальна наука.
  7. Факультет іноземних мов: громадська англійська, професійна англійська.

Проживання

2-місне розміщення у гуртожитку готельного типу. Є кондиціонер, телевізор, кулер, мікрохвильова піч, холодильник, душ та санвузол. Загальна кухня на поверсі, пральня.

Харчування

У їдальні китайська кухня та мусульманська. Вартість сніданку, обіду та вечері від 4 дол. США на день.

Вартість навчання  – $2 200 – 1 навчальний рік (8 місяців).

Додаткові витрати – $3000 включають: 2-х місне розміщення, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, державна медична страховка (необхідна тільки для оформлення навчальної візи), віза на 1 рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ