Пекінський Професійний Інститут Політики та Юриспруденції

Пекінський Професійний Інститут Політики та Юриспруденції
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Є вищим закладом з повним навчальним днем, який підтвердили Пекінський Народний Уряд та Міністерство освіти. На основі освіти практичної юриспруденції інститут робить акцент на специфіку підготовки фахівців. Інститут здебільшого готує висококваліфікованих практичних юристів, які займаються допоміжною роботою з юриспруденції, та фахівців з низової юриспруденції. Інститут є як базою для підготовки діловодів Пекінського Верховного Народного суду, так і зразковою одиницею з будівництва вищих професійних училищ.

Інститут займає площу 372 тис. кв. м., загальна будівельна площа коледжу та гуртожитку складає 87 тис. кв. м. На даний час будується новий кампус коледжу, загальна площа якого складає 150 тис. кв. м. Загальна вартість навчальних апаратів та обладнання складає 33 мільйони юанів. Є більше 80 практичних баз всередині та поза коледжем. Кількість книг у бібліотеці сягає 390 тис. екземплярів. В інституті зараз працюють 320 осіб, серед них 210 професійних співробітників.

Для іноземних студентів є окрема будівля гуртожитку. З затишними кімнатами, обладнаними всім необхідним для повноцінного життя.

Інститут встановлює спеціальності у зв’язку із суспільними потребами та професією, зміцнює спеціальності у поєднанні з технічними науками. Нині в інституті є прикладний юридичний факультет, факультет громадсько-юридичної роботи, факультет безпеки, економіко-юридичний факультет, факультет інформаційної техніки. Усього 18 спеціальностей. Навчаються у коледжі 4300 студентів з повним навчальним днем. Інститут щороку видає понад 1300 випускників для суспільства. Пропорція зайнятості студентів тривалий час складає близько 95%.

Проживання: 2-місні кімнати готельного типу (в кімнаті є душ, санвузол та необхідні меблі: ліжко, тумбочка, шафа, телевізор, кондиціонер). Гуртожиток знаходиться на території кампусу інституту.

Факультети та спеціальності

  1. Факультет громадсько-юридичної роботи: Юридичний секретар; Громадське управління та обслуговування; Секретар (секретар із закордонних справ).
  2. Факультет прикладного права: Юриспруденція; Кримінальне виконання; Адміністративне виконання (управління за виконанням покарань); Трудова та соціальна безпека; Судовий та правовий помічник.
  3. Факультет економічного та торговельного права: Юриспруденція (Міжнародна ділова юриспруденція; Міжнародне торгове право; Фінансова правова практика), Ділова англійська.
  4. Факультет безпеки: Професійна охорона; Теорія технології безпеки.
  5. Факультет інформаційних технологій: Судова інформаційна безпека; Застосування комп’ютерних технологій; Мережа комп’ютерних технологій; Управління комп’ютерною інформацією; Електронна комерція; Електронна політика; Дизайн комп’ютерного мистецтва.

Навчання – $3 600 за 1 навчальний рік.

Додаткові витрати 2 280 дол. США (проживання у 2-місній кімнаті, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, держ. медичне страхування, гарантійне зобов'язання).

Студент, який не досяг 18 років, додатково оплачує опікунство від китайської сторони у розмірі 290 дол. США та 100 дол. США заставу/депозит (на погашення непередбачених витрат). Ця застава підлягає поверненню, при поверненні студента додому та закритті (анулюванні) навчальної візи, за відсутності заборгованості у студента перед навчальним закладом.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ