Курси англійської мови на Мальті

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Мальта вже давно відома не лише як чудовий курорт, а й як острів, на якому діє величезна кількість мовних шкіл з вивчення англійської мови. Тут уже давно запроваджено британські стандарти навчання, а отже, і рівень знань відповідає високим освітнім критеріям.

Знання англійської мови давно стало обов’язковою умовою для успішного ведення бізнесу. Мальта пропонує як інтенсивні короткострокові курси, так і курси тривалістю кілька тижнів із денною та вечірньою програмою навчання англійської мови.

Основними плюсами мовних курсів на Мальті є не лише значне поповнення словникового запасу, усунення прогалин у граматиці, розвиток навичок говоріння та письма в контексті ситуацій як щоденного, так і ділового спілкування, а й сонце, море та відпочинок. На курсах англійської мови особлива увага приділяється тренуванню отриманих знань у змодельованих життєвих ситуаціях – проведення презентацій, телефонні розмови та ін.

А як часто нам, дорослим, хочеться поєднати приємне із корисним? Мальтійські пляжі, чудова місцева кухня та гарнаа сонячна погода будуть приємним бонусом під час навчання на мовних курсах.

Зазвичай для того, щоб підібрати для себе ідеальний курс, доводиться переглядати величезну кількість інформації, розпитувати друзів та знайомих і при цьому однаково не знайти оптимальний варіант. У компанії “Стаді Брідж” Вам нададуть грамотно підібрану інформацію, із зазначенням особливостей кожної школи, допоможуть підготувати документи для подання на обраний курс та дадуть відповіді на будь-які супутні питання.

 

Для отримання детальної інформації про навчання дзвоніть нам за телефонами:
+38 044 461 9923
+38 050 166 6598
+38 098 513 1115