Курси англійської в США

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Американська англійська на сьогоднішній день – найпоширеніший варіант англійської мови. Саме її ми чуємо у голлівудських фільмах, ЗМІ та на каналах новин, а також на міжнародних конференціях та ярмарках. На щастя, існує багато можливостей пройти курси англійської мови в США. США лідирують у світі за кількістю мовних шкіл, а значить, можна підібрати курс, який ідеально підійде саме Вам.

Шумний і яскравий Нью-Йорк, сонячний Лос-Анджелес, знаменитий Чикаго, Денвер в оточенні Скелястих гір або маленькі міста американської глибинки – скрізь пропонують курси англійської мови в Америці. Тут Ви не тільки заговорите англійською, але й побачите легендарну країну на власні очі, адже традиційно курси мови включають як навчальні заняття, так багату культурну і розважальну програму.

Найбільшою популярністю користуються курси загальної англійської мови, які розвивають чотири основні навички – читання, письмо, говоріння та аудіювання. Заняття ґрунтуються на реальних життєвих ситуаціях та допомагають швидко подолати мовний бар’єр за допомогою ігор та моделювання ситуацій. Не менш популярні курси ділової англійської мови, адже це основна мова бізнесу на сьогодні. Крім того, школи пропонують інтенсивні та індивідуальні заняття, літні програми, курси, які поєднують вивчення англійської та один із видів спорту чи хобі. Для тих, хто планує подальше навчання у ВНЗ США або роботу в міжнародній компанії, сертифікат про знання мови є обов’язковим і найкраще його отримувати саме в американському сертифікованому центрі. Мовні школи пропонують спеціальні курси підготовки до IELTS, TOEFL, TOEIC та інших іспитів.

Америка – країна іммігрантів та ставлення до іноземців тут привітне та відкрите. Завдяки цьому Ви легко зможете порозумітися з місцевими жителями та практикувати англійську в реальних ситуаціях від покупок у магазині до обговорення особливостей меню в місцевому ресторані.